Netflix ve CD Projekt Red’in Projesi Witcher, 9 Temmuzda Geliyor

blank
Netflix ve CD Projekt Red'in Projesi Witcher, 9 Temmuzda Geliyor

İçerik: Netflix ve CD Projekt Red’in Projesi Witcher, 9 Temmuzda Geliyor

Netflix ve CD Projekt Red’in Projesi Witcher, 9 Temmuzda Geliyor: The Witcher hayranları, 9 Temmuz’da yapılacak tüm davetleri geri çevirmek isteyebilirsiniz. Evet, bugün bir Cuma, ama aynı zamanda Netflix ve CD Projekt Red, hem oyunları hem de canlı aksiyon serilerini ele alan etkinliklerle sanal bir The Witcher kongresi düzenlediğinde. Geliştirici, WitcherCon sırasında yeni bir oyun duyurmayacağını söylüyor, ancak standart kongre ücreti bekleyebilirsiniz. Sadece gösterinin ve oyunların değil, aynı zamanda anime filminin ve franchise ürünlerinin yapımına (ve sahne arkası görüntülerine) ilişkin derin dalışlar yapılacak.

Kongrede ayrıca oyunları ve gösteriyi hayata geçiren kişilere ışık tutan etkileşimli paneller de yer alacak. Ayrıca, The Witcher irfanının uzman keşifleri olacak. WitcherCon, Netflix ve CD Projekt Red’in YouTube ve Twitch kanallarında yayınlanacak. Etkinlik, 9 Temmuz’da 13:00 ET’de yayınlanacak, ancak 21:00’de kendine özgü içeriği olan ikinci bir akış yayınlanacak.

Netflix, WitcherCon’u duyurmanın yanı sıra The Witcher’ın ikinci sezonu için bir fragman da yayınladı. Sadece birkaç saniye uzunluğunda olmasına rağmen, Ciri’nin (maalesef) henüz bir prömiyer tarihi olmayan 2. sezondaki hikayesini anlatıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Netflix ve CD Projekt Red’in Projesi Witcher, 9 Temmuzda Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör