Nintendo, Yeni Mario Oyununu Kendi Web Sitesinde Sızdırdı

blank
Nintendo, Yeni Mario Oyununu Kendi Web Sitesinde Sızdırdı

İçerik: Nintendo, Yeni Mario Oyununu Kendi Web Sitesinde Sızdırdı

Nintendo, Yeni Mario Oyununu Kendi Web Sitesinde Sızdırdı. Nintendo’nun web sitesine göre, Ubisoft’un Mario ve Rabbids crossover sıra tabanlı strateji oyununun devamı geliyor. Açıklanmayan oyun şu anda kendi sayfasında bazı önemli sanat eserleri, üç ekran görüntüsü ve 2022 çıkış tarihi ile birlikte “Mario + Rabbids: Sparks of Hope” olarak listeleniyor.

Ubisoft’un E3 basın toplantısı bugün 12 Haziran Cumartesi günü saat 15:00 ET’de gerçekleşiyor ve yeni oyunun muhtemelen orada duyurulması bekleniyordu. İlk Mario + Rabbids oyunu Kingdom Battle, ilk olarak Nintendo’dan Shigeru Miyamoto tarafından Ubisoft’un E3 2017’deki basın toplantısında açıklandı.

Mario + Rabbids, şaşırtıcı derecede iyi bir Nintendo Switch strateji oyunudur
IP karmasının tuhaf doğasına rağmen Kingdom Battle, Mario ve Rabbids karakterlerinin unsurlarını sağlam ancak erişilebilir X-COM tarzı taktik aksiyonla karıştıran en iyi erken Switch oyunlarından biriydi. İncelememizde buna “şok edici derecede iyi bir Nintendo Switch strateji oyunu” adını verdik.

İyi karşılanan bir oyunun birkaç yıl sonra devamı gelmesi şaşırtıcı değil, ancak bu Nintendo’nun karakteristik olmayan bir hatası. Sparks of Hope sayfası şu anda Nintendo’nun web sitesinde şu şekilde görünüyor: Mario + Rabbids: Sparks of Hope, elbette Nintendo’nun kendi E3 etkinliğinde de resmi olarak duyurulabilir. Bu, 15 Haziran Salı günü saat 12:00 ET’de oluyor

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Nintendo, Yeni Mario Oyununu Kendi Web Sitesinde Sızdırdı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör