Facebook, ‘Population: One’ Maker, BigBox VR’yi Satın Aldı

blank
Facebook, 'Population: One' Maker, BigBox VR'yi Satın Aldı

İçerik: Facebook, ‘Population: One’ Maker, BigBox VR’yi Satın Aldı

Facebook, ‘Population: One’ Maker, BigBox VR’yi Satın Aldı. Amerikan teknoloji şirketi Facebook kısa süre önce popüler bir sanal gerçeklik oyununun başka bir geliştiricisini satın aldı ve Cuma günü, battle royale VR başlığı ‘Population: One’ın yapımcıları BigBox VR’nin Oculus Studios’a katılacağını duyurdu.

Facebook Reality Labs’ın içerikten sorumlu başkan yardımcısı Mike Verdu, bir blog yazısında şunları yazdı: “POP: ONE, sanal gerçeklik sahnesine sadece dokuz ay önce girdi ve sürekli olarak Oculus platformunda en iyi performans gösteren oyunlardan biri olarak yer aldı. sanal bir dünyada bağlantı kurmak, oynamak ve rekabet etmek için aynı anda 24 kişiye.”

Sosyal medya oyuncuları POP: ONE’a getirirken, ilginç mizah, sürekli güncellemeler ve ortamın saf eğlencesi onları tekrar tekrar geri getiriyor – oyuncuların buluşmak için zaman ayarladığını bile gördük. -senkronize bir sosyal deneyim için oyun.”

Verdu, Şubat ayındaki bir blog yazısında, “Population: One”, Oculus Store’da “sadece birkaç ay sonra” 10 milyon ABD Dolarından fazla kazanarak bir hit oldu. Verdu’ya göre hem Oculus Store’da hem de Steam’de mevcut olan oyun “mevcut tüm platformlarında desteklenmeye devam edecek”. BigBox VR, web sitesinde oyunun düzenli güncellemeler almaya devam edeceğini söylüyor.

Ancak, satın alma nedeniyle çalışmalarda ne gibi büyük değişikliklerin olabileceği henüz net değil. Verdu, belli belirsiz, “BigBox VR’ın POP: ONE’ın geleceği ve diğer projeler için büyük planları var, ancak şu anda ayrıntıları paylaşmaya hazır değiliz,” dedi.

BigBox VR, Facebook’un son birkaç yılda yakaladığı bir dizi diğer VR stüdyosuna katılacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Facebook, ‘Population: One’ Maker, BigBox VR’yi Satın Aldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı: Samsung, en yeni ASUS dizüstü bilgisayarlarda kullanılacak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör