Google, Chrome OS’yi Web Tarayıcısı Kadar Hızlı Güncelleyecek

blank
Google, Chrome OS'yi Web Tarayıcısı Kadar Hızlı Güncelleyecek

İçerik: Google, Chrome OS’yi Web Tarayıcısı Kadar Hızlı Güncelleyecek

Google, Chrome OS’yi Web Tarayıcısı Kadar Hızlı Güncelleyecek. Google, yalnızca Chrome tarayıcısı için hızlı güncellemeler ayırmakla kalmıyor. Google, 2021’in dördüncü çeyreğindeki M96 sürümünden başlayarak Chrome OS’yi aynı dört haftalık güncelleme programına taşıyor. Chromebook’unuz için hata düzeltmeleri ve güvenlik yamaları almak için yalnızca bir ay kadar beklemeniz gerekecek.

Şirket, Chrome OS ve Chrome tarayıcısını senkronize hale getirmek için M95 sürümünü atlayacak. Ayrıca M96 hazır olduğunda gelmesi gereken okullar ve kurumsal müşteriler için daha yavaş, altı aylık bir güncelleme programı göreceksiniz.

Hareket, kararlılık, güvenlik, basitlik ve hız dahil olmak üzere Chrome OS’nin “temel sütunlarına” odaklanırken özellik sürümlerini hızlandırmayı amaçlıyor. Bir dereceye kadar, platform olgunlaştıkça Chrome OS güncellemelerinin daha yinelemeli hale geldiğinin bir kabulü – artık dev değişikliklerden ziyade küçük ama hızlı ince ayarlara odaklanılıyor. Daha yavaş güncellemeler artık sınıflar ve en son arayüzden ziyade katı kodla ilgilenen diğerleri içindir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google, Chrome OS’yi Web Tarayıcısı Kadar Hızlı Güncelleyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör