‘Starfield’, 11 Kasım 2022’de Xbox Series X/S ve PC’ye çıkıyor

blank
'Starfield', 11 Kasım 2022'de Xbox Series X/S ve PC'ye çıkıyor

İçerik: ‘Starfield’, 11 Kasım 2022’de Xbox Series X/S ve PC’ye çıkıyor

‘Starfield’, 11 Kasım 2022’de Xbox Series X/S ve PC’ye çıkıyor. Bethesda’nın yeni bilim kurgu RPG’si Starfield, 11 Kasım 2022’de çıkacak. Çıkış tarihi, Microsoft’un E3 2021 açılış konuşması öncesinde Bloomberg muhabiri Jason Schreier tarafından tespit edilen onbirinci saat sızıntısından dolayı erken geldi. Washington Post, oyunun fragmanını resmi açıklamasından önce web sitesine yükledi. Microsoft daha sonra oyunun sinematik fragmanıyla açılış konuşmasını başlattı ve çıkış tarihini ve platform kullanılabilirliğini doğruladı. Washington Post ayrıca Bethesda’nın Starfield vizyonunu detaylandıran bir video yapımını da yükledi.

Starfield’da, ikinci klibi anlatan Bethesda’dan Todd Howard’a göre, “son uzay kaşifleri grubu” olan Constellation adlı bir organizasyonun parçası olacaksınız. “Bu, istediğiniz kişi olacağınız, istediğiniz yere gideceğiniz, bizim hikayelerimizi deneyimleyeceğiniz ve kendi hikayenizi oluşturacağınız yeni nesil bir rol yapma oyunudur” diye ekliyor. Başka bir deyişle, kulağa klasik Bethesda unvanınız gibi geliyor, ancak bu sefer uzayda geçiyor.

Ve kalan herhangi bir şüphe varsa, Starfield bir kez ve tüm Bethesda münhasırlığı meselesini çözer. Yalnızca Xbox Series X/S ve PC’ye geliyor ve Game Pass’in ilk gününde mevcut olacak. Bethesda, Microsoft’un Bethesda Game Studios’un ana şirketi ZeniMax Media’yı satın almaya karar vermesinden çok önce, Starfield ile E3 2018’de dalga geçti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: ‘Starfield’, 11 Kasım 2022’de Xbox Series X/S ve PC’ye çıkıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör