Audi E-Tron GT Sahipleri Üç Yıl Ücretsiz DC Hızlı Şarj Alacak

blank
Audi E-Tron GT Sahipleri Üç Yıl Ücretsiz DC Hızlı Şarj Alacak

İçerik: Audi E-Tron GT Sahipleri Üç Yıl Ücretsiz DC Hızlı Şarj Alacak

Audi E-Tron GT Sahipleri Üç Yıl Ücretsiz DC Hızlı Şarj Alacak:

Yıllarca ücretsiz şarj almak için bir Porsche Taycan satın almanız gerekmez. Audi, 2022 E-Tron GT alıcılarının Taycan’a sahip meslektaşları gibi üç yıl ücretsiz DC hızlı şarj (elbette VW’nin Electrify America aracılığıyla) alacağını açıkladı. Doğru istasyonları bulabilirseniz, elektrikli spor sedanınızı yüzde 5’ten yüzde 80’e 22 dakikada ücretsiz olarak şarj edebilirsiniz. Başka bir deyişle, eyaletten eyalete seyahat veya uzun bir arka yol gezintisi için bir şey ödemeyebilirsiniz.

blank

Bu, E-Tron GT’nin tahmini menzili 238 mil ile zirveye ulaştığında önemli olabilir. Uzatılmış bir yolculuğun fiyatı sorun değilse EV’yi satın alma olasılığınız daha yüksek olabilir Açık bir rekabet motivasyonu da var – Tesla, arabalarını satın almak için bir teşvik olarak ara sıra ücretsiz Süperşarjı canlandırdı ve Audi ısrar ederse işini kaybedebilir ücretli pil doldurmalarında.

Zorluk, daha önce olduğu gibi, kapsama alanıdır. Electrify America, 2021’in sonunda 800 ABD istasyonuna sahip olmayı bekliyor, ancak Tesla’nın Mart 2020 itibariyle ülkede 908’den fazla Supercharger istasyonu zaten vardı. Planladığınız rotalarda yeterli istasyon yoksa ücretsiz şarj çok önemli olmayabilir. Audi’nin özgürlüğü, ancak kapsama alanı gerçekten her yerde olduğunda tam potansiyeline ulaşabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Audi E-Tron GT Sahipleri Üç Yıl Ücretsiz DC Hızlı Şarj Alacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör