Razer’in Akıllı RGB Yüz Maskesi Bu Yıl Bitmeden Çıkacak

blank
Razer'in Akıllı RGB Yüz Maskesi Bu Yıl Bitmeden Çıkacak

İçerik: Razer’in Akıllı RGB Yüz Maskesi Bu Yıl Bitmeden Çıkacak

Razer’in Akıllı RGB Yüz Maskesi Bu Yıl Bitmeden Çıkacak:

Birkaç ay içinde, Razer’ın Ocak ayında CES’te tanıttığı, çalışan RGB ışıklarına sahip yüksek teknolojili yüz maskesi olan Project Hazel’i satın alabilirsiniz. Şirket, E3 2021 sunumunda maskenin bu yılın dördüncü çeyreğinin başlarında gönderilmeye başlayacağını açıkladı, bu da Ekim ayında elinizde olabileceği anlamına geliyor. Razer, maskeyi partiler halinde satacak, ancak her biri sınırlı sayıda satın alınabilecek.

Şirket ayrıca, yarım yıl önceki çıkışından bu yana maske tasarımı hakkında bize bir güncelleme verdi. Yine de değiştirilebilir N95 filtreleri ve şeffaf bir ön kapağa sahip olacak, ancak tam oturması için ayarlanabilir yüz kayışlarına ek olarak, ağız ve burun bölgenizde güvenli bir sızdırmazlık oluşturabilmek için silikon kenarlara da sahip olacak. Maske ayrıca, dış RGB ışıklarına ek olarak buğu önleyici kaplama ve iç aydınlatmaya da sahip olacak, böylece yüzünüz karanlıkta bile görülebilir.

blank

Hazel Projesi, aksesuar üreticisinin Mart ayında konsepti gerçeğe dönüştüreceğini açıklayana kadar CES’te sergilediği bir konsept cihazdı. COVID-19 aşıları artık mevcut olsa da ve Razer’in biraz geç kaldığı söylenebilirken CEO Min-Liang Tan, şirketin insanların ekstra bir önlem olarak aşılarla bile maskelemek isteyebileceğini düşündüğünü açıkladı. Ayrıca, bazı ülkeler önümüzdeki birkaç yıl içinde tüm nüfuslarını aşılayamayabilir, bu da gezginlerin korunmak için maske kullanmaya devam etmeleri gerektiği anlamına gelir.

Ne yazık ki, Razer bir Project Hazel maskesinin size ne kadara mal olacağını ve cihazı dünya çapında gönderip göndermeyeceğini açıklamadı. Yine de, ilk önce görmek istemeniz durumunda, onunla nasıl görüneceğinizi görmenin bir yolunu verecek bir Instagram filtresi sundu. Ayrıca düştüğünde bildirim almak için ürünün resmi sayfasından kayıt olabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Razer’in Akıllı RGB Yüz Maskesi Bu Yıl Bitmeden Çıkacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör