Aktif Gürültü Önleme Özellikli Beats Studio Buds Piyasaya Sürüldü

blank
Aktif Gürültü Önleme Özellikli Beats Studio Buds Piyasaya Sürüldü

İçerik: Aktif Gürültü Önleme Özellikli Beats Studio Buds Piyasaya Sürüldü

Aktif Gürültü Önleme Özellikli Beats Studio Buds Piyasaya Sürüldü:

Beats Studio Buds gerçekten kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar, Apple’ın ses aksesuarları serisinin en yeni üyesi. Kulakiçi kulaklıklar üç renkte gelir ve gövdesi olmayan kompakt bir tasarıma sahiptir. Beats Studio Buds, şirkete göre daha iyi stereo ayrımı sağlayan iki odacıklı bir muhafazaya yerleştirilmiş çift elemanlı bir diyafram sürücüsü kullanır. Ayrıca aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahiptirler ve hem Apple hem de Android cihazlarda tek dokunuşla eşleştirmeyi desteklerler.

Beats Studio Buds teknik özellikleri, özellikleri
Beats Studio Buds, iki odacıklı bir muhafaza içinde tescilli bir çift elemanlı diyafram sürücüsü tarafından desteklenmektedir. Apple, yüksek ses ve netlik için ses performansını optimize eden gelişmiş bir dijital işlemciye sahip olduklarını söylüyor. Beats Studio Buds’ta ANC ve Şeffaflık modu olmak üzere iki mod vardır. ANC, istenmeyen sesleri dinleyicinin kulaklarından uzak tutmak için çevreye dinamik olarak uyum sağlayan ince ayarlanmış bir filtre kullanır. Şeffaflık moduyla, dışa bakan mikrofonlar, Apple’ın “doğal, ‘açık’ bir dinleme deneyimi” dediği şey için müzikle birlikte dışarıdaki sesin de kulaklarınıza ulaşmasını sağlar.

Pil ömrü açısından, Beats Studio Buds, ANC veya Şeffaflık modu kapalıyken sekiz saatlik dinleme süresi sağlayabilir. Kılıfla birlikte toplam 24 saate kadar kullanım için iki ek ücret alabilirsiniz. ANC veya Şeffaflık modu açıkken, kulakiçi kulaklıklar uzun süre beş saate kadar dinleme süresi ve kasanın pili dahil 10 saate kadar ek dinleme süresi sunabilir. Beats Studio Buds, bir saatlik çalma süresi sağlayan beş dakikalık şarjla hızlı şarjı da destekler. Beats by Apple’ın yeni kulakiçi kulaklıkları, ter ve suya dayanıklılık için IPX4 derecesine sahiptir.

Beats Studio Buds, Android ve iOS cihazlara bağlanmak için 1. Sınıf Bluetooth kullanır ve hem Android hem de iOS ile tek dokunuşla eşleştirmeyi destekler. Bu, kılıfı bir Android veya iOS cihazının yakınında açmanın, kulaklıkları cihazla eşleştireceği anlamına gelir. Bu işlevsellik, daha önce Apple cihazları ve Apple kulaklıkları arasında sınırlı bir eşleştirmeydi. Bu sefer Android kullanıcıları da bundan faydalanabilecekler, ancak yerleşik kontroller, pil seviyeleri ve donanım yazılımı güncellemeleri gibi özellikleri kullanmak için Beats uygulamasına ihtiyaçları olacak. iOS cihazlarda, bu işlevler işletim sisteminde yerleşik olarak bulunur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Aktif Gürültü Önleme Özellikli Beats Studio Buds Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör