Cyberpunk 2077 21 Haziran’da PlayStation Store’a Geri Dönecek

blank
Cyberpunk 2077 21 Haziran'da PlayStation Store'a Geri Dönecek

İçerik: Cyberpunk 2077 21 Haziran’da PlayStation Store’a Geri Dönecek

Cyberpunk 2077 21 Haziran’da PlayStation Store’a Geri Dönecek:

Sony Interactive Entertainment’ın (SIE) Cyberpunk 2077’yi PlayStation Store’dan çekmesinden altı ay sonra, PlayStation 4 ve PS5 sahipleri yakında RPG’nin dijital versiyonunu bir kez daha satın alabilecekler. Eurogamer tarafından bildirildiği üzere CD Projekt Red, düzenleyici bir duyuruda Cyberpunk 2077’nin 21 Haziran’dan itibaren PlayStation Store’da satışa sunulacağını açıkladı.

“18 Aralık 2020 tarih ve 66/2020 sayılı Güncel Rapor ile ilgili olarak, kayıtlı ofisi Varşova’da bulunan CD Projekt SA’nın Yönetim Kurulu, Sony Interactive Entertainment’ın Cyberpunk 2077’nin dijital sürümünün yeniden kullanıma sunulmasına ilişkin kararını işbu belgeyle kamuya açıklar. PlayStation Store, 21 Haziran 2021’den itibaren geçerli olacak.”

Ancak, oyunun henüz temel PS4’te tamamen sorunsuz çalışmasını beklemeyin. Bir SIE sözcüsü Engadget’e verdiği demeçte, “SIE, Cyberpunk 2077’nin 21 Haziran 2021’den itibaren PlayStation Store’da yeniden listeleneceğini doğrulayabilir. CD Projekt Red, tüm cihazlarda kararlılığı artırmaya devam ederken, kullanıcılar PS4 sürümüyle performans sorunları yaşamaya devam edecek” dedi. platformlar. SIE, en iyi deneyim için oyunu PS4 Pro veya PS5’te oynamanızı önerir.”

Sony, Cyberpunk 2077’nin zorlu lansmanından bir hafta sonra oyunu vitrininden kaldırdı ve oyunculara para iadesi teklif etti. Oyun başlangıçta hatalarla doluydu ve birçok PS4 ve Xbox One oyuncusu önemli performans sorunlarıyla karşılaştı. Microsoft ayrıca para iadesi teklif etti, ancak Cyberpunk 2077 mağaza sayfasına, Xbox One’ı kaldırmak yerine olası Xbox One performans sorunları hakkında bir uyarı ekledi.

CD Projekt Red, Aralık ayından bu yana birkaç Cyberpunk 2077 düzeltmesi ve büyük yamalar çıkardı. RPG, PS4’te umulduğu kadar iyi çalışmasa bile, nihayet Sony’yi tatmin edecek kadar sağlam bir durumda görünüyor.

PS5 ve Xbox Series X/S sahipleri Cyberpunk 2077’yi geriye dönük uyumlulukla oynayabilir. Oyunu mevcut konsollar için optimize eden ücretsiz bir güncellemenin bu yıl içinde gelmesi planlanıyor.

Stüdyo, PlayStation’ın kullanılabilirliği söz konusu olduğunda rahat bir nefes alsa da, hala başka bir önemli sorunla uğraşıyor. Bu yılın başlarında bir fidye yazılımı saldırısına uğradı. Geçen hafta CDPR, saldırıya ilişkin verilerin çevrimiçi olarak dolaştığını ve çalışanlar ve yükleniciler hakkında kişisel bilgilerin yanı sıra oyunlarla ilgili ayrıntıları da içerebileceğini söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Cyberpunk 2077 21 Haziran’da PlayStation Store’a Geri Dönecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör