Samsung Galaxy S21 FE 25W Hızlı Şarjı Destekleyebilir

blank
Samsung Galaxy S21 FE 25W Hızlı Şarjı Destekleyebilir

İçerik: Samsung Galaxy S21 FE 25W Hızlı Şarjı Destekleyebilir

Samsung Galaxy S21 FE 25W Hızlı Şarjı Destekleyebilir:

Samsung Galaxy S21 FE’nin 25W hızlı şarj desteği ile geleceği söylendi. Galaxy S21’in ince ayarlı ve daha uygun fiyatlı bir versiyonu olacak olan telefonun, başlangıçta bu yıl Ağustos ayında piyasaya sürülmesi bekleniyordu ancak bir rapor, üretim sorunları nedeniyle gecikmeler olabileceğini öne sürdü. Ancak Samsung, iddia edilen gecikme söylentilerini yalanladı. Vanilya Galaxy S21 ayrıca 25W şarj hızlarını da desteklediğinden, Galaxy S21 FE’nin 25W şarj desteği şaşırtıcı değil. Şu an itibariyle Samsung’dan Galaxy S21 FE hakkında bir bilgi yok.

SamMobile tarafından hazırlanan bir rapora göre, Samsung Galaxy S21 FE, Çin’in 3C sertifika listesinde SM-G9900 model numarasıyla görüldü. Telefonun 5G desteği ve 25W hızlı şarj ile geleceğini belirtiyor. Samsung Galaxy S21 ayrıca 25W hızlı şarjı da destekler, bu nedenle FE varyantının da aynı şeyi yapacağı mantıklıdır. Yine de, FE modelinin daha hızlı şarj hızlarını desteklemesi daha ilginç olurdu. Gadgets 360, 3C listesini bağımsız olarak doğrulayamadı.

Bir süredir sızıntılar, Samsung’un Galaxy S21 FE’yi bu yıl Ağustos ayında piyasaya sürmeyi planladığını öne sürüyordu ancak bir rapor, kritik bileşen sıkıntısı nedeniyle lansmanın birkaç ay ertelenebileceğini iddia etti. Ancak Bloomberg’in Samsung’a atıfta bulunan bir raporu, Galaxy S21 FE için gecikme söylentisini yalanlıyor. Samsung’un, “Yayınlanmayan ürünün ayrıntılarını tartışamasak da, iddia edilen üretimin askıya alınmasıyla ilgili hiçbir şey belirlenmedi” dediği bildirildi.

Samsung Galaxy S21 FE
Geçmişteki sızıntılar, Samsung Galaxy S21 FE’nin 6,4 inçlik bir ekrana sahip olacağını ve bu da onu vanilya Galaxy S21’in 6,2 inçlik ekranından biraz daha büyük hale getireceğini öne sürdü. Ayrıca, Galaxy S21’deki 4.000 mAh’ye kıyasla daha büyük bir 4.500 mAh pil paketlemesi de önerildi. Dört renk seçeneğiyle sunulabilir ve ön tarafında merkezi bir delik bulunan üçlü arka kamera kurulumuna sahip olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy S21 FE 25W Hızlı Şarjı Destekleyebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı: Samsung, en yeni ASUS dizüstü bilgisayarlarda kullanılacak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör