Xiaomi, 2021’in 4. Çeyreğinde Yeni Bir Flip Telefon Çıkaracak

blank
Xiaomi, 2021'in 4. Çeyreğinde Yeni Bir Flip Telefon Çıkaracak

İçerik: Xiaomi, 2021’in 4. Çeyreğinde Yeni Bir Flip Telefon Çıkaracak

Xiaomi, 2021’in 4. Çeyreğinde Yeni Bir Flip Telefon Çıkaracak:

Xiaomi, Qualcomm Snapdragon 888 SoC dahil olmak üzere üst düzey özelliklere sahip yeni bir katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor olabilir. Çinli şirket, başından sonuna kadar herhangi bir ayrıntı vermezken, şirketin yeni nesil katlanabilir telefonuyla ilgili bazı detaylar Weibo’da bahşiş verildi. Akıllı telefonun Mi Mix Fold’un halefi olduğu ve Mi Mix Fold 2 olarak adlandırılabileceği tahmin ediliyor. Bu yılın dördüncü çeyreğinde piyasaya sürüleceği söyleniyor. Bu, Xiaomi’nin yakında yeni akıllı telefon hakkında bazı ayrıntılarla dalga geçebileceğini gösteriyor.

MyFixGuide tarafından bildirildiği üzere, Weibo’daki bir haberci, Xiaomi’nin yeni katlanabilir telefonunun, Samsung Galaxy Z Fold 2 dahil rakiplerin yanı sıra Mi Mix Fold’da öne çıkan içe doğru katlanır bir tasarımla geleceğini iddia etti. yüksek yenileme hızına sahip dış ve iç ekranlarla eşleştirilebilen “proaktif ekran altı teknolojisi”.

Katlanabilir telefonun ayrıca 108 megapiksel birincil kamera sensörüne ve 5.000 mAh pile sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca, bir Qualcomm Snapdragon 888 SoC (parça numarası SM8350) tarafından desteklenmektedir. Xiaomi’nin yeni akıllı telefon için yükseltilmiş bir menteşe mekanizmasını test ettiği söyleniyor. Ancak şirket henüz herhangi bir ayrıntıyı kamuoyuna açıklamadı.

Tipster, söz konusu katlanabilir telefonun Xiaomi’den yeni bir model mi yoksa mevcut bir Mi serisi telefona mı geçeceğinden net bir şekilde bahsetmedi. Bununla birlikte, Mart ayında piyasaya sürülen Mi Mix Fold’un halefi olduğu tahmin ediliyor. Bildirilen özellikler de orijinal Mi Mix Fold’unkilere oldukça benzer.

MyFixGuide, yeni telefonun bazı sertifika sitelerinde “J18s” kod adıyla ortaya çıktığını bildirdi. İçeride 120Hz yenileme hızına sahip bir Samsung ekrana ve dışarıda 90Hz yenileme hızına sahip Visionox ekrana sahip olduğu söyleniyor. Yakışıklı ayrıca üçlü arka kameralara sahip olacak – bildirilen 108 megapiksel birincil sensörün yanı sıra ultra geniş bir atıcı ve 3x optik zoomlu bir telefoto lens. Selfie’ler için bir ekran altı kamera da içerebilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xiaomi, 2021’in 4. Çeyreğinde Yeni Bir Flip Telefon Çıkaracak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı

Samsung, 14 inç 90Hz OLED Ekranlar Üretmeye Başladı: Samsung, en yeni ASUS dizüstü bilgisayarlarda kullanılacak …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör