Yeni Opel Grandland Özellikleriyle Şaşırttı

blank
Yeni Opel Grandland Özellikleriyle Şaşırttı

İçerik: Yeni Opel Grandland Özellikleriyle Şaşırttı

Yeni Opel Grandland Özellikleriyle Şaşırttı:Opel, dinamik tasarım diliyle SUV ailesini buluşturmaya devam ediyor. Alman otomotiv devi Opel, Crossland ve Mokka’nın ardından bir başka SUV modeli olan Grandland’ı ‘Opel Visor’ tasarım konseptiyle buluşturarak yeniliyor. Böylece Opel’in tüm SUV modelleri markanın güçlü tasarım dili, dijital kokpit özelliği ve yüksek Alman teknolojileri ile donatılıyor. Gelişmiş teknolojiler, gelişmiş güvenlik sistemleri ve üstün bir konfor seviyesi sunan yeni Opel Grandland, sezgisel geniş ekran Opel Pure Panel özelliği ile tamamen dijital ve benzersiz bir kokpit deneyimi sunuyor.

Yeni kompakt SUV, içten yanmalı motorlara ek olarak dört tekerlekten çekişli şarj edilebilir hibrit güç aktarma sistemi çözümü ile kullanıcılara daha fazla seçim özgürlüğü de sunuyor.Üstün Alman teknolojisini en çağdaş tasarımlarla buluşturan Opel, dikkat çekici yeni marka yüzü ‘Opel Visor’u SUV ailesi üyeleriyle buluşturmaya devam ediyor. Yenilenen Crossland ile başlayan ve ilk kez tamamen yeni Mokka’da görülen iddialı ve dinamik tasarım özellikleri, yeni Grandland ile devam ediyor. Güçlü bir tasarım dili, dijital kokpit ve yüksek Alman teknolojileri ile donatılan 3 güçlü SUV, Opel’in bu sınıftaki iddiasını açıkça ortaya koyuyor. Yeni Opel Grandland, sezgisel kontrolleri, yenilikçi teknolojileri, şık ve sportif tasarımıyla yollara çıkmaya hazırlanıyor.

blank

Yeni Opel Grandland’ın iddialı tasarımı, net ve pürüzsüz hatları ile ilk bakışta kendini belli ediyor. Markanın yeni tasarım öğelerinden biri olan ‘Opel Visor’ öne doğru yayılıyor. Grandland adı ve yıldırım logosu bagaj kapağının ortasında yer alır. Parlak siyah ve gümüş gövde renginde tamponlar, yan paneller ve gövde altı koruma kaplamaları, genel tasarımı tamamlayan özellikler olarak dikkat çekiyor. Yeni Grandland ayrıca çift renkli bir çatı seçeneği sunuyor.

Opel, yenilenen SUV modelinin yurt dışı satış fiyatlarını birkaç hafta içinde açıklayacak ve yeni Grandland’ı siparişe açacak. Almanya’daki Eisenach fabrikasında üretilen yeni Opel Grandland, sonbaharda hayranlarıyla buluşacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Opel Grandland Özellikleriyle Şaşırttı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör