10 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Honor Earbuds 2 SE Piyasaya Sürüldü

blank
10 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Honor Earbuds 2 SE Piyasaya Sürüldü

İçerik: 10 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Honor Earbuds 2 SE Piyasaya Sürüldü

10 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Honor Earbuds 2 SE Piyasaya Sürüldü:Honor Earbuds 2 SE gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklık Çin’de piyasaya sürüldü. Kulaklıklar gövde tasarımına sahiptir ve iki renkte gelir. Honor Earbuds 2 SE, aktif gürültü önleme (ANC) özelliğine sahiptir ve şarj kutusuyla birlikte toplam 32 saatlik pil ömrüne sahiptir. Kulaklıklar ayrıca hızlı şarjı destekler ve düşük gecikmeli oyun modu ile birlikte gelir. Müzik, aramalar ve gürültü engellemeyi ayarlamak için dokunmatik kontroller vardır.

Honor Earbuds 2 SE teknik özellikleri
Honor Earbuds 2 SE, polimer kompozit diyaframa ve hassas ayar için arka boşluk yapısına sahip 10 mm özel dinamik sürücüler tarafından desteklenmektedir. Kulaklıklar, bağlantı için Bluetooth v5.2 kullanır. Aktif gürültü engelleme ve kulaklıklardaki dokunmatik kontroller kullanılarak etkinleştirilebilen şeffaflık modu var. ANC, ortamdaki sesleri engellerken, şeffaflık modu, kulakiçi kulaklıkları çıkarmaya gerek kalmadan insanları veya dışarıdaki sesleri dinlemeyi kolaylaştırır.

Pil açısından, Honor Earbuds 2 SE, 55mAh pil sayesinde ANC kapalıyken tek bir şarjla 10 saatlik bir pil ömrüne sahiptir. Şarj kutusu 410mAh kapasiteye sahiptir ve bunu kullanarak ANC kapalıyken toplam 32 saat oynatma süresi elde edebilirsiniz. Kulaklıklar ayrıca dört saatlik çalma süresi elde etmek için 10 dakika şarj edilebilir. Honor, kulaklıkların bir saat içinde tamamen şarj edilebileceğini, şarj durumunun ise yaklaşık 1,5 saat sürdüğünü söylüyor. Şarj kutusu üzerinde bir adet USB Type-C bağlantı noktası bulunmaktadır.

Kulaklıklar, AI gürültü azaltma desteğine sahip çift mikrofonla birlikte gelir. Oyun oynarken seste daha az gecikme için düşük gecikmeli oyun modu da vardır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 10 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Honor Earbuds 2 SE Piyasaya Sürüldü

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Apple Watch 7, Vücut Sıcaklığı ve Kan Şekeri Değerini Ölçebilecek

Apple Watch 7, Vücut Sıcaklığı ve Kan Şekeri Değerini Ölçebilecek: Apple, yeni Apple Watch modelleri …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör