GTA Online 16 Aralık’ta PS3 ve Xbox 360’ta Kapanacak

blank
GTA Online 16 Aralık'ta PS3 ve Xbox 360'ta Kapanacak

İçerik: GTA Online 16 Aralık’ta PS3 ve Xbox 360’ta Kapanacak

GTA Online 16 Aralık’ta PS3 ve Xbox 360’ta Kapanacak:

Los Santos’ta arkadaşlarıyla PlayStation 3 ve Xbox 360’ta ortalığı kasıp kavuranların neredeyse sonu geldi. Rockstar Games, bu konsollar için Grand Theft Auto Online sunucularını 16 Aralık’ta kapatacağını ve bunun sonucunda bir Rockstar Games Social Club aracılığıyla çok oyunculu modun yanı sıra web sitesi istatistik takibine son verin. Hareket, Grand Theft Auto V’in tek oyunculu tarafını etkilemez.

GTA Online için Shark Cards’ın PS3 ve Xbox 360 sürümlerini 15 Eylül’e kadar satın almaya devam edebileceksiniz. Ancak para iadesi alamazsınız veya dijital para biriminizi veya sanal öğelerinizi başka bir platforma aktaramazsınız.

PS3 ve Xbox 360 GTA Online oyuncuları artık karakter verilerini aktaramaz veya başka bir platforma ilerleyemez. Grand Theft Auto V’in PS4 ve Xbox One sürümleri geldiğinde, oyuncular başlangıçta GTA Online ilerlemelerini daha yeni konsollara taşıyabildiler. Rockstar, 2017’de bu transferlere desteğini sonlandırdı.

Yayıncı, GTA Online’ın PS4, Xbox One ve PC sürümleri için “güncellemeler ve destekle ilerlemeye devam edeceğini” söyledi. Kasım ayında, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için optimize edilmiş GTA V ve GTA Online sürümlerini yayınlayacak. PS5 sahipleri GTA Online’a üç ay boyunca ücretsiz erişim elde edecek. PS4 ve Xbox One sahiplerinin GTA Online verilerini gelecek sürümlere aktarıp aktaramayacakları henüz belli değil.

Rockstar, 16 Eylül’de diğer PS3 ve Xbox 360 oyunları için çevrimiçi özellikleri de kapatacak. Bu tarihten sonra Max Payne 3’ün bu sürümlerinde çok oyunculu, skor tabloları ve web sitesi istatistikleri takibi artık kullanılamayacak. L.A. Noire’ın PS3 ve Xbox 360 sürümleri de web sitesi istatistik takibini kaybedecek. Her iki oyunun da tek oyunculu yönleri bundan etkilenmez.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: GTA Online 16 Aralık’ta PS3 ve Xbox 360’ta Kapanacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör