RuneScape iOS ve Android’deki Herkese Açılıyor

blank
RuneScape iOS ve Android'deki Herkese Açılıyor

İçerik: RuneScape iOS ve Android’deki Herkese Açılıyor

RuneScape iOS ve Android’deki Herkese Açılıyor: Yayıncı Jagex, bu yılın başlarında RuneScape’in bu yaz bir ara mobilde erken erişimden çıkacağını duyurdu. Bugünden itibaren herkes iOS ve Android’de uzun süredir devam eden MMORPG’ye girebilir.

RuneScape ücretsiz oynanabilir, ancak aboneler daha fazla göreve, beceriye ve diğer ekstralara erişebilir. Yedi günlük deneme süresiyle üyeliği ücretsiz olarak kontrol edebilirsiniz. Mobil sürümler, PC ile çapraz oynamayı ve çapraz ilerlemeyi destekler, böylece platformlar arasında geçiş yapabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bunun, 2007’deki bir yapıya dayalı bir sürüm olan Old School RuneScape olmadığını unutmayın. Bu, 2018’den beri iOS ve Android’de mevcuttur. Bu, Jagex’in son 20 yıldır sürekli olarak güncellediği tam gelişmiş RuneScape’dir.

iOS ve Android’de RuneScape için açık bir iştah var. Yenilenmiş menüler, simgeler, metinler ve dokular ile mobil uyumlu bir kullanıcı arayüzüne sahip bu sürümler için 1,8 milyondan fazla oyuncu ön kayıt yaptırdı. Savaş mekanikleri de iOS ve Android için ayarlandı.

RuneScape’i App Store veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Uygulama İngilizce, Fransızca, Almanca ve Brezilya Portekizcesi dillerinde mevcuttur.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: RuneScape iOS ve Android’deki Herkese Açılıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör