Xbox’taki Flight Simulator VRR’yi Destekleyecek

blank
Xbox'taki Flight Simulator VRR'yi Destekleyecek

İçerik: Xbox’taki Flight Simulator VRR’yi Destekleyecek

Xbox’taki Flight Simulator VRR’yi Destekleyecek:Microsoft’un Pazar günkü E3 2021 vitrini sırasında, bir Xbox Series X üzerinde çalışan Flight Simulator’a iyi bir göz attık, ancak fragmanda eksik olan, oyunun konsollarda nasıl performans göstereceği bağlamıydı. Artık bir cevabımız var. Eurogamer tarafından tespit edilen bir Twitter yanıtında Microsoft, Series X ve S’nin saniyede 30 kareyi hedefleyeceğini doğruladı. Ancak, HDMI 2.1 bağlantısına ve değişken yenileme hızı desteğine sahip nispeten yeni bir TV setiniz varsa, oyun 30 fps’nin üzerine çıkacaktır.

Eurogamer ayrıca Flight Simulator’ın konsol versiyonunun PC’deki muadilleriyle nasıl etkileşime gireceğine dair ek bilgiler sağlayan bir SSS tespit etti. Kısacası, oyunu Windows Mağazası’ndan satın aldıysanız, orada oynamak için Xbox’ta yeniden satın almanız gerekmeyecek – ancak oyunu Valve’den satın aldıysanız aynı şansa sahip olmayacaksınız. Aynı notta, Microsoft ve Asobo tarafından üretilen herhangi bir DLC, başarılar gibi Xbox ve Windows Store PC sürümleri arasında da taşınacaktır. Bu sınırlamalara rağmen Microsoft, her platformda çapraz oynamayı tam olarak destekleyecektir. Yani 27 Temmuz’da oyunu Xbox’ta oynamaya karar verirseniz, gökyüzüne çıktığınızda hem Steam hem de Windows Store oyuncularını göreceksiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xbox’taki Flight Simulator VRR’yi Destekleyecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör