A Plague Tale Innocence, PS5 ve Xbox X/S Güncellemesi Alıyor

blank
A Plague Tale Innocence, PS5 ve Xbox X/S Güncellemesi Alıyor

İçerik: A Plague Tale Innocence, PS5 ve Xbox X/S Güncellemesi Alıyor

A Plague Tale Innocence, PS5 ve Xbox X/S Güncellemesi Alıyor:Bir Plague Tale: Innocence, uyuyan bir hit oldu. Oyuncular, ölüm kalım bulmacalarını çözmek için akın etti ve Kara Veba taşıyan fareler ve diğer düşmanlardan kurtulmaya çalıştı. Son nesil konsollarda biraz zorlandı, ancak A Plague Tale: Innocence yakında PlayStation 5 ve Xbox Series X/S’de çok daha iyi çalışacak.

Asobo Studio (ayrıca Microsoft Flight Simulator’ın arkasındaki geliştirici) ve yayıncı Focus Home Interactive, 6 Temmuz’da PS5 ve Series X/S için geliştirilmiş bir sürüm yayınlayacak. Saniyede 60 kareye kadar çalışacak ve 3D ses desteği ve diğer görsel geliştirmelere sahip olacak. PS5 ve Series X sahipleri, Fransa’nın bu kabus gibi versiyonunu 4K olarak da deneyimleyebilecekler.

Oyun aynı gün Nintendo Switch’te de satışa sunulacak. Control, Hitman 3 ve Guardians of the Galaxy’de olduğu gibi, bulut akışlı bir sürüm olacak. A Plague Tale: Innocence on Switch’i oynamak için hızlı ve sağlam bir internet bağlantınızın olması gerekir.

blank

Gelecek sürümlerin haberi, Asobo’nun bir devam filmi olan A Plague Tale: Requiem’i duyurduğu aynı hafta içinde geldi. 2022’de Xbox Series X/S, PS5 ve PC’ye geliyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: A Plague Tale Innocence, PS5 ve Xbox X/S Güncellemesi Alıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör