Google Meet Güncellemesi Yenilikler Sunuyor

blank
Google Meet Güncellemesi Yenilikler Sunuyor

İçerik: Google Meet Güncellemesi Yenilikler Sunuyor

Google Meet Güncellemesi Yenilikler Sunuyor:Meet’te çok ihtiyaç duyulan El Kaldırma özelliğini tanıttıktan sonra, Google artık bunu bir görüşmedeki tüm taraflar için daha kullanışlı hale getirdi. Google, Google Meet’in en son sürümüyle, yöneticilerin el kaldırdığını fark etmesinin, katılımcılara hitap etmesinin ve sıra ile ilgilenmesinin daha kolay olduğunu duyurdu.

Yeni özellikler arasında, gelişmiş bir görsel simge ve video döşemesi üzerinde, katılımcının adını (yukarıda) gösterecek şekilde genişleyen yükseltilmiş bir el animasyonu gösteren animasyon yer alıyor. Google, ellerini kaldırmış kişilerin karesinin ızgara görünümünde daha görünür olması için hareket ettirilebileceğini ve “ilk kaldırılan el kaldırıldığında tüm katılımcılar için sesli bildirim” ile birlikte sunulacağını söyledi.

blank

Yöneticiler ayrıca kaldırılan ellerin sayısını gösteren tıklanabilir bir bildirim ve el kaldıran tüm katılımcıların sırasına bağlantı görecektir. Ortalığı daha az dağınık tutmak için, bir katılımcı konuştuktan sonra eli otomatik olarak indirilecektir.

Yeni özellikler, G Suite Basic, Google Workspace Business Starter müşterileri ve kişisel Google hesapları dışında Google’ın iş ürünlerinin çoğunda toplantılarda kullanılabilecek. 16 Haziran’dan itibaren hızlı yayın alan adlarına ve 30 Haziran 2021’de planlanan yayın alan adlarına sunulacaktır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Google Meet Güncellemesi Yenilikler Sunuyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör