Instagram Reels Videoları Artık Reklam Alacak

blank
Instagram Reels Videoları Artık Reklam Alacak

İçerik: Instagram Reels Videoları Artık Reklam Alacak

Instagram Reels Videoları Artık Reklam Alacak:Instagram, Hindistan, Almanya ve Avustralya gibi birkaç ülkedeki kullanıcılar üzerinde test ettikten sonra TikTok klonu Reels’in reklamlarını tanıtıyor. Hikayeler’de bulunanlara benzer şekilde, bunlar da Makaralar arasında görünen ve 30 saniyeye kadar sürebilen dikey, tam ekran reklam araları olacaktır. Aynı şekilde, yorum yaparak, beğenerek, kaydederek veya paylaşarak reklamları atlayabilir veya reklamlarla etkileşimde bulunabilirsiniz. Yine de, çoğu marka muhtemelen alışveriş düğmesine basıp gerçekten bir şey satın almanızı tercih eder. Instagram, Makaralar sekmesi, Hikayeler, Keşfet ve akışınızda dahil olmak üzere Makaraları görüntülediğiniz her yerde reklamları göreceğinizi söylüyor.

Reels, piyasaya sürülmesinden sonra, doğal olarak, kısa süre önce ABD’de Trump tarafından uygulanan bir yasağı önleyen kısa biçimli video uygulaması TikTok ile karşılaştırmalar yaptı. Özetle, özellik, 30 saniyelik çok klipli videoları ses ve efektlerle kaydetmenize ve düzenlemenize olanak tanır. Instagram, daha fazla görüntüleme elde etmek için Makaraları, Kasım ayında bir Mağaza sekmesini de başlatan bir yeniden tasarımın parçası olarak Keşfet sekmesinden ana ekranda kendi özel bölümüne taşıdı.

Ne yazık ki, dijital reklamcılık Facebook’un ana gelir kaynağıdır, bu nedenle daha fazla yerde reklam yayınlamaya başladığını görmek şaşırtıcı değil. Bu yılın başlarında, ana platformundaki Stories’deki çıkartma reklamlarını test etmeye başladı ve daha önce Instagram’ın Keşfet akışına reklamlar eklemişti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Instagram Reels Videoları Artık Reklam Alacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör