Özelleştirmeler Yapabildiğiniz Xbox Design Lab Geri Dönüyor

blank
Özelleştirmeler Yapabildiğiniz Xbox Design Lab Geri Dönüyor

İçerik: Özelleştirmeler Yapabildiğiniz Xbox Design Lab Geri Dönüyor

Özelleştirmeler Yapabildiğiniz Xbox Design Lab Geri Dönüyor:Ekim ayında Microsoft, oyuncuların eline bir çift yeni konsol ve güncellenmiş bir denetleyici almaya odaklanırken Xbox Tasarım Laboratuvarı’nı askıya aldı. Sekiz ay sonra, özel Xbox denetleyici mağazası, çevre biriminizi kişiselleştirmek için daha fazla seçenekle geri döndü. Şirket duyuruyu haftanın ikinci E3 vitrini sırasında yaptı.

Gövde, omuz düğmeleri, parmak çubukları ve yüz düğmeleri de dahil olmak üzere en yeni Xbox Kablosuz Oyun Kumandasının neredeyse tüm parçalarının renklerini seçebilirsiniz. Parçaların çoğu için seçebileceğiniz 18 renge sahip olacaksınız. Robot White, Pulse Red, Zest Orange ve Regal Purple reçine seçenekleri dışında, bileşenler ağırlıkça yüzde 30 oranında tüketici sonrası geri dönüştürülmüş malzeme içeren plastiklerden yapılmıştır.

Uzun süreli bir Xbox hayranıysanız, ABXY düğmeleri için orijinal denetleyicideki mavi, sarı, kırmızı ve yeşili kullanmak isteyebilirsiniz. Bu, Xbox Series X/S’nizde OG Xbox oyunları oynamaya karar verirseniz, sahip olabileceğiniz nostaljik hisleri güçlendirebilir.

Xbox Design Lab’den özel kontrolörler, ücretsiz kargo ile 70 dolardır. 10$’lık lazer gravür seçeneğiyle, Gamertag’inizi veya 16 karaktere kadar özel mesajınızı kontrol cihazınızda sonsuza kadar saklayabilirsiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Özelleştirmeler Yapabildiğiniz Xbox Design Lab Geri Dönüyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör