Poco F3 GT, Wi-Fi 6 Özellikliği İle Gelebilir

blank
Poco F3 GT, Wi-Fi 6 Özellikliği İle Gelebilir

İçerik: Poco F3 GT, Wi-Fi 6 Özellikliği İle Gelebilir

Poco F3 GT, Wi-Fi 6 Özellikliği İle Gelebilir:

Poco F3 GT’nin bir ABD FCC listesinde bazı özelliklerine işaret ettiği bildirildi. Liste, 21061110AG model numarasıyla birlikte gelir ve bunun bir Poco akıllı telefon olduğundan bahseder. Poco F3 GT’nin, Nisan ayında Çin’de piyasaya sürülen, yeniden markalanmış bir Redmi 40 Gaming Edition olduğu tahmin ediliyor. Poco India, geçen ay Poco F3 GT için bir teaser videosu paylaşarak telefonun bu yılın üçüncü çeyreğinde piyasaya çıkacağını ortaya koydu ancak kesin bir tarih verilmedi.

Poco F3 GT’ye ait olduğuna inanılan 21061110AG model numaralı Poco akıllı telefonun FCC listesi, Wi-Fi 6 desteği ile geleceğini gösteriyor. Telefonun MIUI 12 çalıştırması ve Bluetooth’un yanı sıra NFC özelliği ile gelmesi bekleniyor. Bunun yanında FCC listesinde başka bir bilgi bulunmamaktadır. Liste, bilinen bahşişçi Abhishek Yadav tarafından tespit edildi ve bağımsız olarak Gadgets 360 tarafından doğrulandı.

Poco F3 GT’nin bu yıl Nisan ayında Çin’de piyasaya sürülen Redmi K40 Gaming Edition’ın yeniden markalanmış bir çeşidi olması bekleniyor. Şirket ayrıca, 2021 yılının 3. çeyreğinde Avrupa’da MediaTek Dimensity 1200 SoC ile Poco F3 GT’nin lansmanını yaptı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Poco F3 GT, Wi-Fi 6 Özellikliği İle Gelebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör