Porsche Soundtrack My Life, Sürüşünüze Göre Özel Müzik Sunacak

blank
Porsche Soundtrack My Life, Sürüşünüze Göre Özel Müzik Sunacak

İçerik: Porsche Soundtrack My Life, Sürüşünüze Göre Özel Müzik Sunacak

Porsche Soundtrack My Life, Sürüşünüze Göre Özel Müzik Sunacak:Autoblog’un bildirdiğine göre, Porsche, ister açık yolda ister trafikte sıkışıp kalmış olun, sürüşünüze özel, orijinal müzik çalan bir prototip sistemi geliştirdi. Soundtrack My Life projesi, Porsche’ye göre “arabadaki hızlanma, hız ve merkezkaç kuvvetlerine” bağlı olarak yoğunluğu artırarak oyun müziği gibi bir şey çalışıyor.

Porsche’nin sistemi, akış hizmetlerinden yalnızca bir şarkı listesi değil, aynı zamanda sürüşünüze uygun bir algoritma ile birleştirilmiş orijinal müzik örnekleri ve parçacıklarıdır. İstediğiniz müzik stilini seçiyorsunuz, ardından sistem müziği çalmaya başlıyor. Porsche Digital’den Norman Friedenberger, “Kulağa gelenlerin karmaşıklığı bire bir, nasıl sürdüklerine bağlıdır,” dedi. “Ne kadar hızlı sürüyorlar, ne kadar hızlanıyorlar ve fren yapıyorlar.” Yavaşladığınızda veya durduğunuzda, müzik eşleşecek şekilde düşük tempoya geçer.

Buradaki fikir, normal akışı değiştirmek değil, sürücülere başka bir seçenek sunmaktır. Bir avantajı, sistemin her seferinde orijinal bir şey çalabilmesi ve teorik olarak sonsuza kadar “yeni” müzik üretmeye devam edebilmesidir. Friedenberger, “Sürücü için bu kadar heyecan verici olan şey bu. Her seferinde yeni bir film müziği deneyimliyorlar. Format, doğrusal müzikten en az üç ila beş kat daha uzun, uzun süreli bir dinleme deneyimi vaat ediyor” dedi.

Şimdiye kadar, Soundtrack My Life deneysel bir aşamada ve Porsche henüz üretime alıp almamaya karar verdi. Ancak otomobil üreticisi şu anda sistemi araçlarda test etme ve “genel bir deneyim” yaratma sürecinde.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Porsche Soundtrack My Life, Sürüşünüze Göre Özel Müzik Sunacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Tesla, Full Self Driving 10 Beta’yı Kullanıma Sunuyor

Tesla, Full Self Driving 10 Beta’yı Kullanıma Sunuyor:Tesla’nın son büyük Tam Kendi Kendine Sürüş beta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör