Sony, Büyük Güncellemeden Önce PS5 Betayı Duyurdu

blank
Sony, Büyük Güncellemeden Önce PS5 Betayı Duyurdu

İçerik: Sony, Büyük Güncellemeden Önce PS5 Betayı Duyurdu

Sony, Büyük Güncellemeden Önce PS5 Betayı Duyurdu:

Yeni PlayStation 5 özelliklerini herkes için yayınlanmadan önce denemek istiyorsanız işte size fırsat. Sony, PS5 sistem yazılımı için bir beta programı açıyor. Şirket, bu yıl için büyük bir güncelleme üzerinde çalışıyor ve kullanıcıların gelecek özellikleri denemesini istiyor.

Şimdilik kayıtlar ABD, İngiltere, Kanada, Japonya, Almanya ve Fransa’daki PS5 sahipleriyle sınırlıdır. Katılmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekir. Seçilirseniz, beta üretici yazılımının nasıl indirileceği hakkında bilgi içeren bir e-posta alacaksınız. Ayrıca gelecekteki potansiyel beta katılımcıları havuzuna otomatik olarak ekleneceksiniz, böylece tekrar kaydolmanıza gerek kalmayacak.

Bu bir beta programı olduğundan, bellenimde hatalarla karşılaşma olasılığı her zaman vardır. Beta programı sona ermeden konsolunuzu yayın sürümüne geri yükleyebilirsiniz.

Sony, beta test kullanıcılarının önümüzdeki haftalarda deneyeceği özellikler hakkında daha fazla ayrıntı açıklayacak. İşte sonunda M.2 SSD depolama genişletme yuvasının açılmasını içerdiklerini umuyoruz.

Sony, PS5 sistem yazılımının halka açık bir testini ilk kez çalıştırıyor olsa da, konsol üretici yazılımı beta programları tam olarak yeni değil. PS4’te bir tane vardı ve Microsoft, Xbox Insider Programını yıllardır yürütüyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Sony, Büyük Güncellemeden Önce PS5 Betayı Duyurdu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör