Alto’s Odyssey: The Lost City Apple Arcade’e Geliyor

blank
Alto's Odyssey: The Lost City Apple Arcade'e Geliyor

İçerik: Alto’s Odyssey: The Lost City Apple Arcade’e Geliyor

Alto’s Odyssey: The Lost City Apple Arcade’e Geliyor:

Alto’s Odyssey: The Lost City ilk kez 2018’de muhteşem çizimleri ve sakin deneyimiyle kullanıcıları büyüledi. Geliştirici Snowman, şimdi Apple Arcade’e ekstra içerikle geldiğini duyurdu.

Daha önce olduğu gibi, Alto’nun Odyssey’i, bir kum sörfü macerasında Kayıp Şehir’i ararken Alto ve arkadaşlarını takip edecek. Büyülü bir güneş (veya ay) ile benekli bir ortamda gizli tapınakları, kanyonları, mağaraları ve kum tepelerini keşfedebileceksiniz. Snowman, “üzümleri aşındırırken, sıcak hava balonlarının üzerinde zıplarken, yükselen kaya duvarlarına binerken, kanat takımınızda süzülürken ve yaramaz lemurlardan kaçarken – hepsi çölün birçok gizemini ortaya çıkarırken” Kayıp Şehir’in sırlarını bulmakla görevlendirildiniz. App Store önizlemesinde.

Orijinal maceranın yanı sıra, yalnızca Apple Arcade’e özel yeni içerik var. Geliştirici, “Klasik Alto’nun Odyssey deneyiminin uzun vadeli hayranlarının bildiği ve sevdiği özel gizli zorluklarla yeni ve benzersiz bir biyomu keşfedin” diye yazdı. Tüm bunlara heyecan verici müzik eşlik ediyor ve daha önce olduğu gibi, Zen modunu kendi sakinleştirici müziğiyle etkinleştirebilirsiniz ve oyun özüne kadar kaynatılır: “puan yok, jeton yok ve güçlendirme yok. Sadece sen ve sonsuz çöl,” açıklaması okur.

Diğer özellikler, altı kilitlenebilir karakter ve deneyimlerinizi yakalamak için bir fotoğraf modu içerir. Oyun, Apple Arcade’e yeni eklenen Angry Birds Reloaded ve Doodle God Universe’e katılıyor. Alto’s Odyssey: The Lost City artık iPhone, iPad, Apple TV ve Mac için App Store’da ön siparişe açıldı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Alto’s Odyssey: The Lost City Apple Arcade’e Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor

Epic, Güney Kore’de Fortnite’ı Yeniden Yayınlamak İstiyor:Epic, Apple’dan geliştirici araçlarına erişimini geri yüklemesini istedi, böylece …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör