OnePlus ve Oppo Markalarını Birleştirme Kararı Aldı

blank
OnePlus ve Oppo Markalarını Birleştirme Kararı Aldı

İçerik: OnePlus ve Oppo Markalarını Birleştirme Kararı Aldı

OnePlus ve Oppo Markalarını Birleştirme Kararı Aldı:

OnePlus ve Oppo bunu resmileştiriyor. Bir süre yakın işbirliği yaptıktan sonra birleşiyorlar ve OnePlus bir Oppo alt markası haline geliyor. Markaların her ikisi de BBK Electronics’e ait, bu nedenle hareket, esas olarak daha fazla kaynak toplamak ve çalışma ilişkilerini resmileştirmekle ilgili görünüyor.

OnePlus kurucu ortakları Pete Lau ve Carl Pei daha önce Oppo’da birlikte çalışmışlardı. OnePlus CEO’su Lau, Mayıs 2020’de Oppo’nun baş ürün sorumlusu olarak ikinci bir rol üstlendi. “O zamandan beri, operasyonlarımızı daha iyi hale getirmek ve ek paylaşılan kaynaklardan yararlanmak için bir dizi ekibimizi Oppo ile entegre ettik.” Lau bir forum gönderisinde yazdı. “Bu değişikliklerin olumlu etkisini gördükten sonra, organizasyonumuzu Oppo ile daha da entegre etmeye karar verdik.”

Lau’ya göre, bu hareket OnePlus’a daha iyi ürünler geliştirmek için ek kaynaklar sağlayacak. “Ayrıca, örneğin OnePlus kullanıcıları için daha hızlı ve daha kararlı yazılım güncellemeleri getirerek daha verimli olmamızı sağlayacak” diye yazdı.

OnePlus artık Oppo’nun şemsiyesi altında olsa da Lau, bağımsız olarak işletileceğini söyledi. OnePlus hala kendi ürünlerine ve etkinliklerine sahip olacak ve müşterilerle doğrudan iletişim kurmaya devam edecek.

OnePlus, ilk akıllı saati OnePlus Watch’u bu yılın başlarında kötü incelemelere sundu ve cihazı geliştirmek için bir dizi güncelleme sözü verdi. Bu güncellemeleri daha hızlı yaymak için daha fazla kaynağa sahip olmak, birçok OnePlus Watch sahibi için hoş geldiniz haberi olarak gelebilir. Bu hafta marka, bugüne kadarki en ucuz 5G telefonu olan ve bu ayın sonunda satışa çıkacak olan 240 dolarlık OnePlus Nord N200 ile ilgili ayrıntıları açıkladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: OnePlus ve Oppo Markalarını Birleştirme Kararı Aldı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör