Valorant’ın Yeni Ajanı Özel Yeteneğe Sahip Bir Robot

blank
Valorant'ın Yeni Ajanı Özel Yeteneğe Sahip Bir Robot.

İçerik: Valorant’ın Yeni Ajanı Özel Yeteneğe Sahip Bir Robot

Valorant’ın Yeni Ajanı Özel Yeteneğe Sahip Bir Robot:Riot Games, Summer Games Fest sırasında küçük bir alay teklif ettiğinden beri, Valorant oyuncularının, popüler ücretsiz oynanabilir nişancıya gelen yeni ajanın bir robot olacağına inanmak için gerçek bir nedenleri vardı. Hayranları tahmin etmeye devam edecek biri olmayan şirket, bugün, mekaniğinin tümü kod terminolojisine göre adlandırılan ve diğer popüler FPS’lerden biraz ödünç alınan bir “savaş makinesi” olan KAY/O’yu tanıttı.

KAY/O, üç fırlatılabilir yeteneğe sahip bir başlatıcıdır. Birincisi SIFIR/nokta, kullanıldığında ilk yüzeye saplandığında patlama yarıçapı içindeki herkesi vuran ve bastıran bir bıçak. Apex Legends’dan Revenant’ın Sessizliğini düşünün, ancak bir cihaz yerine bir bıçakla. Etki alanı içinde kalan rakipler, kendi yeteneklerini seçemeyeceklerini ve sadece silah becerisine güvenmek zorunda kalacaklar. Ayrıca Killjoy’un tareti gibi silahları da devre dışı bırakabilir, bu da sadece “kafaları tıklatmak” isteyen oyuncuların kulaklarına müzik olacak.

Sıradaki FLASH/sürücü. ‘Pişirme’ süresini azaltmak için şarj edilebilen bir flaş bombası şeklinde gelir. Sağ tıklama, pişirmek için yalnızca bir saniyeye ihtiyaç duyan şarjlı bir flaş atar, sol tıklama ise bu bekleme süresini 1,6 saniyeye çıkarır. KAY/O’nun nihai olmayan nihai yeteneği, yere yapışacak ve defalarca patlayacak bir “patlayıcı parça” olan FRAG/ment’tir. Raze’in Küme Bombası’ndan gelen hasar gibi, patlamasının merkezinde yakalanırlarsa rakibin sağlığını neredeyse tamamen silebilir.

Sage, elenen oyuncuları savaşa geri getirme yeteneğine sahip tek kahraman olmaya devam etse de, KAY/O’nun nihai yeteneği, oyunun ortasından sonuna kadar olan çatışmaları değiştirecek gibi görünüyor. NULL/cmd, oyuncuların “polarize radyanit enerjisiyle anında aşırı yüklenmesine” izin verir, bu da KAY/O’ya bir savaş uyarısı verir, düşmanları bastırabilen darbeler yayar ve en önemlisi, onun yok edilmek yerine düşürülmesini sağlar. Ancak dikkatli olun, bu yalnızca aşırı yüklenmiş durumdayken olur.

blank

Fortnite ve Warzone gibi battle royale shooter oyunlarındaki canlanma mekaniğine benzer şekilde, takım arkadaşları KAY/O’nun çekirdeğini “stabilize ederken” ve sonunda katil robotu ayağa kaldırırken hasara karşı savunmasız kalacak. Sage şebekesi gibi, savaş sırasında kaçamak manevralar yapmak isteyen oyuncular, iyi zamanlanmış bir kurtarma ile 1v1’i kendi lehlerine çevirebilir.

KAY/O, 22 Haziran’da yayına girdiğinde 1. Bölüm Battlepass’a gelen tek yeni ek değil. Her zamanki ücretsiz ve ücretli silah görünümleri, silah arkadaşları, kartlar, spreyler ve unvanların yanı sıra Riot, 22 Haziran ve 6 Temmuz tarihleri ​​arasında Valorant Birinci Yıl Etkinliği sırasında arkadaşlarıyla bir araya gelen oyunculara bonus XP sunuyor. İki kişilik partiler yüzde 8’lik bir artış görürken, üç ve dört kişilik takımlar sırasıyla yüzde 12 ve yüzde 16 ikramiye görecek. Beş noktanın hepsini doldurabilirseniz, XP bonusu etkileyici bir yüzde 20’ye yükselir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Valorant’ın Yeni Ajanı Özel Yeteneğe Sahip Bir Robot

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Çin’deki E-Spor Oyuncularının Sayısı 425 Milyona Çıkacak

Çin’deki E-Spor Oyuncularının Sayısı 425 Milyona Çıkacak: Çin’de e-spor yapanların sayısının bu yıl 425 milyona …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör