Yeni Google Meet Güncellemesi Yayınlandı

blank
Yeni Google Meet Güncellemesi Yayınlandı

İçerik: Yeni Google Meet Güncellemesi Yayınlandı

Yeni Google Meet Güncellemesi Yayınlandı:

Google, Meet’te çok ihtiyaç duyulan El Kaldırma özelliğini tanıttıktan sonra, bunu bir görüşmedeki tüm taraflar için daha kullanışlı hale getirdi. Google, Google Meet’in en son sürümüyle, yöneticilerin el kaldırdığını fark etmesinin, katılımcılara hitap etmesinin ve sıra ile ilgilenmesinin daha kolay olduğunu duyurdu.

Yeni özellikler, gelişmiş bir görsel simge ve video döşemesi üzerinde, katılımcının adını (yukarıda) gösterecek şekilde genişleyen yükseltilmiş bir el animasyonu gösteren animasyon içerir. Google, ellerini kaldırmış kişilerin karesinin ızgara görünümünde daha görünür olması için hareket ettirilebileceğini ve “ilk kaldırılan el kaldırıldığında tüm katılımcılar için sesli bildirim” ile birlikte sunulacağını söyledi.

blank

Yöneticiler ayrıca kaldırılan ellerin sayısını gösteren tıklanabilir bir bildirim ve el kaldıran tüm katılımcıların sırasına bağlantı görecektir. Ortalığı daha az dağınık tutmak için, bir katılımcı konuştuktan sonra eli otomatik olarak indirilecektir.

Yeni özellikler, G Suite Basic, Google Workspace Business Starter müşterileri ve kişisel Google hesapları dışında Google’ın iş ürünlerinin çoğunda toplantılarda kullanılabilecek. 16 Haziran’dan itibaren hızlı sürüm alan adlarına ve 30 Haziran 2021’de planlanan sürüm alan adlarına sunulacaktır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Yeni Google Meet Güncellemesi Yayınlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı

Discord, 15 Milyar Dolar Piyasa Değerine Ulaştı: Bir şirket sözcüsü, yatırım firması Dragoneer Investment Group …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör