YouTube, iPhone’lara ve iPad’lere Resim İçinde Resim Getirecek

blank
YouTube, iPhone'lara ve iPad'lere Resim İçinde Resim Getirecek

İçerik: YouTube, iPhone’lara ve iPad’lere Resim İçinde Resim Getirecek

YouTube, iPhone’lara ve iPad’lere Resim İçinde Resim Getirecek:

iOS’taki YouTube uygulaması, tüm kullanıcıların iPhone ve iPad’lerinde başka şeyler yaparken video izlemelerine olanak tanıyan resim içinde resim desteği alacak. Bir YouTube sözcüsü The Verge’e, özelliğin şu anda Premium abonelere sunulduğunu ve ABD’deki tüm iOS kullanıcıları (ücretsiz olanlar dahil) için bir lansman çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Apple, iOS 9 yüklü iPad’ler için resim içinde resim video desteği ekledi ve bunu iOS 14 yüklü iPhone’lara getirdi. O zamandan beri YouTube’un iPhone ve iPad’lerde bu özelliğe verdiği destek düzensizdi – kullanıyorsanız iPad için çalışıyor Safari (bazıları bunun Premium olmayan aboneler için çalışmadığını bildirmiş olsa da); iPhone kullanıcıları bu özelliğe yalnızca periyodik olarak erişebildi.

Bu karmaşıklık, en azından ABD’dekiler için ortadan kalkıyor gibi görünüyor: YouTube Premium aboneliği olan veya olmayan iOS kullanıcıları, Android kullanıcılarının yıllardır sahip olduğu gibi yakında YouTube uygulamasını kullanarak buna erişebilecek. YouTube, özelliğin ücretsiz kullanıcılara ne zaman ulaşacağına dair bir zaman çizelgesi sağlamadı, ancak Premium abonelerin kullanıma sunulduğunu belirtti.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: YouTube, iPhone’lara ve iPad’lere Resim İçinde Resim Getirecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör