Epic Games Hile Önleme Hizmetlerini Ücretsiz Olarak Kullandıracak

blank
Epic Games Hile Önleme Hizmetlerini Ücretsiz Olarak Kullandıracak

İçerik: Epic Games Hile Önleme Hizmetlerini Ücretsiz Olarak Kullandıracak

Epic Games Hile Önleme Hizmetlerini Ücretsiz Olarak Kullandıracak:

Epic Games, Çevrimiçi Hizmetlerinin tekliflerini genişleterek geliştiricilere sesli iletişime ve hile karşıtı yazılımlara ücretsiz erişim sağladı. Şirket, orijinal olarak Fortnite için Epic Online Services’ı, diğer geliştiricilerin yaratımları için herhangi bir motor veya platformda ücretsiz olarak kullanabilecekleri bir araç seti olarak yayınlamadan önce oluşturdu.

Bu sunum, geliştiricilerin Epic Online Services SDK’sının bir parçası olarak erişebilecekleri araçlar listesine Easy Anti-Cheat’i ekler. Epic, yazılımı 2018’de geliştiren ve Fortnite’da hile karşıtı çözümü kullanan Helsinki merkezli şirketi satın aldı. Büyük bir hile sorunu yaşayan Mediatonic’s Fall Guys da dahil olmak üzere, yazılımı hilecileri dışarıda tutmak için kullanan yüzlerce başka oyun da var.

Geliştiriciler, yazılımın yardımıyla oyunları için hile karşıtı önlemleri kontrol edip uygulayabilecekler. Epic, Easy Anti-Cheat’i sürekli güncellemelerle sağlamayı planladığı için oyun yapımcıları, hileler tespit edilmekten kaçarken bile dürüst olmayan oyuncuları dışarıda tutma becerisine sahip olacak. Bununla birlikte, yazılım mükemmel değil ve onu kullanan bir dizi çevrimiçi oyun hala hilecilerle mücadele ediyor. Surfshark VPN tarafından sadece birkaç ay önce toplanan verilere göre, örneğin Fortnite “en çok hile yapılan çevrimiçi oyun”. İkinci sırada yer alan Overwatch’dan üç kat daha fazla hileci vardı ve insanlar en çok aimbot aradı.

EOS SDK’da bulunan diğer hizmetler gibi, yeni sesli iletişim özelliği de orijinal olarak Epic’in ünlü battle royale oyununda kullanıldı. Maçlar sırasında ve lobilerde platformlar arasında kimliği doğrulanmış kullanıcılar için yerleşik bire bir konuşmalar ve grup sohbetleri sağlar. Kullanıcılar arasındaki bağlantılar, Epic Online Services’ın sahip olduğu sunucular aracılığıyla aktarılır ve bu sunucular aynı zamanda bir oyunun ses özelliğini de yönetir ve çalıştırır – geliştiricilere milyonlarca dolara mal olabilecek bir şey – ücretsiz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Epic Games Hile Önleme Hizmetlerini Ücretsiz Olarak Kullandıracak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör