Borderlands Filminin Çekimleri Tamamlandı

blank
Borderlands Filminin Çekimleri Tamamlandı

İçerik: Borderlands Filminin Çekimleri Tamamlandı

Borderlands Filminin Çekimleri Tamamlandı:Oyuncu kadrosu ve ekibin ana çekimleri tamamlandığına göre, Borderlands film prodüksiyonu için bir son. Etkinliği kutlamak için Gearbox ve Lionsgate, serinin küstah, geveze robotu Claptrap’ın film versiyonuna ilk net bakışımızı yayınladı. Bundan önce bize sadece karakterlerin silüetlerini içeren görüntüleri gösterdiler, ama şimdi elimizde, Claptrap’ın çekimin bittiğini bildiren bir klaket tahtası ile yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafı var.

blank

Gearbox’ın birinci şahıs nişancı serisine dayanan filmde Cate Blanchett, ana gezegeni Pandora’ya dönen bir hazine avcısı olan Lilith’i canlandırıyor. Atlas’ın (evrenin en güçlü SOB’sinde anlatılan) kayıp kızını bulmak için, bir zamanlar çok saygın bir asker olan Roland (Kevin Hart), gençlik öncesi yıkımcı Tiny Tina (Ariana Greenblatt) ve kaslı koruyucusu Krieg ile birlikte çalışır. (Florian Munteanu), bilim adamı Tannis (Jamie Lee Curtis) ve küstah robot Claptrap (Jack Black). Filmin özeti, “Bu beklenmedik kahramanlar, hayal edilemez gücün anahtarına sahip olabilecek kayıp kızı bulmak ve korumak için uzaylı canavarlarla ve tehlikeli haydutlarla savaşmalı” diyor.

Lionsgate, Hostel yönetmeni ve Soysuzlar Çetesi yıldızı Eli Roth’un 2020’nin başlarında Borderlands film uyarlamasını yöneteceğini duyurdu. Proje 2015’ten beri geliştiriliyor, ancak yapım resmi olarak geçen yılın sonlarına kadar başlamadı. Artık çekimler bittiğine göre, tek yapabileceğimiz bir gala tarihini beklemek ve filmin oyunların hakkını vermesini ummak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Borderlands Filminin Çekimleri Tamamlandı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor

Netflix ve Mattel ‘Masters of the Universe’ Filmi Çekiyor. Netflix’in Masters of the Universe ile …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör