Cyberpunk 2077 Geri Ödeme Politikası Temmuz Ayında Bitiyor

blank
Cyberpunk 2077 Geri Ödeme Politikası Temmuz Ayında Bitiyor

İçerik: Cyberpunk 2077 Geri Ödeme Politikası Temmuz Ayında Bitiyor

Cyberpunk 2077 Geri Ödeme Politikası Temmuz Ayında Bitiyor:

Diğer birçok perakendeci gibi Microsoft, Aralık ayındaki buggy lansmanından sonra Cyberpunk 2077 için genişletilmiş bir geri ödeme politikası uyguladı. Oyunu Microsoft Store’dan satın alanlar tam bir geri ödeme talep edebilir. O sırada şirket, politikanın “bir sonraki duyuruya kadar” yürürlükte olacağını söyledi. Bu artık değişiyor.

The Verge tarafından tespit edilen bir güncellemede Microsoft, Cyberpunk 2077’nin 6 Temmuz’dan itibaren standart dijital geri ödeme politikasının kapsamına gireceğini söyledi. Bu, herhangi bir satışın normalde nihai olduğu anlamına gelir, ancak şirketten para iadesi için başvurabilirsiniz ve belirli durumlarda talebinizi yerine getirebilir.

Microsoft, bir destek sayfasında “CD Projekt Red ekibi, Xbox oyuncuları için Cyberpunk 2077 deneyimini geliştirmek için çok çalışmaya devam ediyor ve bir dizi güncelleme yaptı” diyor. “Bu güncellemeler göz önüne alındığında, Microsoft, hem yeni hem de mevcut satın alımlar için 6 Temmuz’da Cyberpunk 2077 için standart dijital oyun geri ödeme politikamıza geri dönecek.”

Politika değişikliği, Sony’nin Cyberpunk 2077’yi Pazartesi günü PlayStation Store’da yeniden listelemesinden sonra geldi. Oyun çıktığından beri CD Projekt Red, Cyberpunk 2077 için iki büyük yama yayınladı – ancak temel PS4 ve Xbox One sürümleri hala bazı performans sorunlarından muzdarip. Bu yılın ilerleyen saatlerinde stüdyo, oyun için ücretsiz bir Xbox Series X/S ve PlayStation 5 güncellemesi yayınlayacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Cyberpunk 2077 Geri Ödeme Politikası Temmuz Ayında Bitiyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör