Gogoro E-scooter’ları Dünya Çapında Kullanılabilir Hale Getirecek

blank
Gogoro E-scooter'ları Dünya Çapında Kullanılabilir Hale Getirecek

İçerik: Gogoro E-scooter’ları Dünya Çapında Kullanılabilir Hale Getirecek

Gogoro E-scooter’ları Dünya Çapında Kullanılabilir Hale Getirecek:

Gogoro, scooterlarına Tayvan gibi mevcut pazarların ötesinde değiştirilebilir piller sunmaktan çekinmedi ve bunun gerçekleşmesine yardımcı olmak için bir anlaşma yaptı. Mobilite şirketi, Smartscooter’ların uluslararası genişlemesini “hızlandırmak” için üretim devi Foxconn ile bir Mutabakat Zaptı imzaladı. İkisi, araç mühendisliği, akıllı akü teknolojisi ve üretimi üzerinde birlikte çalışarak Gogoro’ya tasarım, teknoloji geliştirme ve kreasyonlarını dağıtmaya odaklanması için daha fazla alan verecek.

İkili, takımlarının ne zaman sonuç üretmesini beklediklerini söylemedi. Gogoro’nun e-bisikletlerinden de bahsedilmedi.

Gogoro itibarını Tayvan’da inşa etti, ancak erişimini yavaş yavaş diğer ülkelere yayıyor. Yakın zamanda Hindistan ve anakara Çin için genişleme planlarını açıkladı. Cazibe, her zaman olduğu gibi, menzil kaygısını ortadan kaldırabilen bir pil değiştirme sistemidir – yeni şarj edilmiş bir güç paketi almak için bir değiştirme istasyonunu ziyaret etmeniz yeterlidir.

Foxconn, EV üreticilerinin büyümesine yardımcı olmaya yabancı değil. Fisker ile 2023’te çıkacak ‘çığır açan’ bir otomobil için işbirliği yapıyor ve bildirildiğine göre Volvo’nun ana şirketi Geely ile bir üretim anlaşması var. Yine de bir e-scooter ittifakı nispeten nadirdir ve Foxconn’un üslerini koruduğunu öne sürer. Ulaşım endüstrisindeki birçok kişi, araba sahipliğinin azalmasını bekliyor ve Gogoro anlaşması, yolcular kişisel arabaları mopedler ve ortak yolculuklar lehine terk etse bile Foxconn’un gelişmesine yardımcı olabilir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Gogoro E-scooter’ları Dünya Çapında Kullanılabilir Hale Getirecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör