Minecraft’a Sonic the Hedgehog DLC’si Geliyor

blank
Minecraft'a Sonic the Hedgehog DLC'si Geliyor

İçerik: Minecraft’a Sonic the Hedgehog DLC’si Geliyor

Minecraft’a Sonic the Hedgehog DLC’si Geliyor:Yalnızca bir Hollywood film yıldızı olmakla yetinmeyen Sega’s Sonic, Minecraft’a doğru yol alıyor. Mojang, kirpinin 23 Haziran’daki 30. doğum günü için tam zamanında, son derece popüler sandbox oyunu için Sonic temalı DLC’yi yayınlıyor.

İndirilebilir içerik her şeyden biraz içerir. Green Hills Zone gibi hayranların favorisi Sonic seviyeleri bloklu bir şekilde yenilendi ve onları arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz sonsuz koşuculara dönüştürdü. Doğal olarak, birbirinizle yarışırken sizin ve arkadaşlarınızın toplamanız için yol boyunca halkalar olacaklar.

Sonic olarak oynamanın yanı sıra Knuckles the Echidna, Miles “Tails” Prower ve Amy Rose gibi diğer franchise favorilerini de seçebilirsiniz. Bu eklemelerin dışında, ücretsiz bir Sonic the Hedgehog karakter yaratıcısı öğesi alabilirsiniz. Son olarak, mini oyunlar ve hafta sonlarından birinde “özel” bir sürpriz içeren iki haftalık bir sunucu devralımı olacak.

DLC, Sega’nın Sonic Yılı’ndan çıkan en son proje ve boru hattında daha fazlası var. Lego, Sonic temalı Fikirler seti üzerinde çalışıyor. Netflix ayrıca 2022’de kirpi ile başlayan bir 3D animasyon dizisi yayınlamayı planlıyor. Sonic hayranı olmak için hiç bu kadar iyi bir zaman olmadığını söylemeye cesaret edelim.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Minecraft’a Sonic the Hedgehog DLC’si Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

PS5 Oyun Konsolunuzu Nasıl Güncellersiniz

PS5 Oyun Konsolunuzu Nasıl Güncellersiniz: Bir PlayStation 5’e sahip olabilen 8 milyonluk kutsanmış insanlardan biriyseniz, …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör