2022’de Büyük Ekranlı ve Daha Ucuz Bir iPhone Gelebilir

blank
2022'de Büyük Ekranlı ve Daha Ucuz Bir iPhone Gelebilir

İçerik: 2022’de Büyük Ekranlı ve Daha Ucuz Bir iPhone Gelebilir

2022’de Büyük Ekranlı ve Daha Ucuz Bir iPhone Gelebilir:

Apple’ın gelecek planlarına ilişkin tahminlerde tarihsel olarak doğru olan bir analist olan Ming-Chi Kuo, teknoloji devinin 2022 için iPhone serisinin uygun fiyatlı 6,1 inç ve 6,7 inç modelleri içermesini bekliyor. 9to5Mac’e göre analist, Apple’ın önümüzdeki yıl iki düşük kaliteli modeli, üst seviye 6.1 inç ve 6.7 inç iPhone 14’lerle birlikte piyasaya süreceğini söylediği yeni bir yatırımcı notu yayınladı. Kuo ayrıca uygun fiyatlı 6.7 inçlik modelin 900 dolardan daha ucuza mal olmasını beklediğini söyledi. Şu anda, Apple’ın tek 6,7 inçlik telefonu, alıcıları en az 1.099 $ geri alacak olan iPhone 12 Pro Max.

6.7 inçlik iPhone’u daha erişilebilir hale getirmenin yanı sıra Kuo, 2022 modellerinde ekranın altında parmak izi sensörlerinin bulunmasını bekliyor. Apple, kimlik doğrulama için FaceID’yi zorlamaya karar verdiğinden, en yeni iPhone’larda artık parmak izi okuyucuları yok. Patently Apple tarafından bu yılın başlarında tespit edilen bir patent başvurusu, teknoloji devinin ekran altı bir TouchID teknolojisi geliştirdiğini gösteriyor, bu nedenle bu özel tahmin sol alandan çıkmıyor.

Kuo ayrıca, üst düzey modellerin, daha uygun fiyatlı seçeneklerin sunmadığı şey için bir prim ödemek isteyenler için 48 megapiksel genişliğinde bir kamera yükseltmesi ile geleceğini söyledi. Yeni yatırımcı notunda bahsettiği tek model dört modeldi, ancak önceki bir tahminde, 2022 serisinin 5.4 inç iPhone mini içermeyeceğini söyledi. Mart ayındaki bir Nikkei raporuna göre Apple, iPhone 12 mini’nin üretimini yılın ilk 6 ayı boyunca azalttı. Şirketin planlanandan en az yüzde 70 daha az birim üreteceği bildiriliyor ve bu da daha küçük cihazın iyi satmadığını ima ediyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 2022’de Büyük Ekranlı ve Daha Ucuz Bir iPhone Gelebilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi

Whatsapp Görüntüler ve Videolar İçin Önizleme Özelliği Geliştirdi. WhatsApp, yeni bir rapora göre, Android uygulamasında …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör