Apple’ın Sanatçı Temalı Fitness+ Bu Pazartesi Başlıyor

blank
Apple'ın Sanatçı Temalı Fitness+ Bu Pazartesi Başlıyor

İçerik: Apple’ın Sanatçı Temalı Fitness+ Bu Pazartesi Başlıyor

Apple’ın Sanatçı Temalı Fitness+ Bu Pazartesi Başlıyor:

Apple’ın Aralık ayında Fitness+’ı piyasaya sürmesinin üzerinden altı aydan biraz fazla zaman geçti ve şirket o zamandan beri hizmeti büyütmekle meşgul. Time To Walk serisine podcast benzeri sesli hikayeler ekledi ve erişimini genişletmeye yardımcı olan ve daha düşük etkili aktiviteleri tercih edenleri içeren yaşlılar ve hamile insanlara özel egzersizler ekledi. Bu ayki WWDC’de Apple, fitness eğitmeni Jeanette Jenkins’in yeni “sanatçı spot ışığı” çalma listelerini ve antrenmanlarını tanıttı ve yakında geleceklerine söz verdi. Bugün, bu özellikler hakkında daha fazla ayrıntı ve lansman tarihi alıyoruz: 28 Haziran Pazartesi. Time To Walk bölümlerinin yeni sezonuyla birlikte gelecekler.

Fitness+’ta antrenman aramanın yollarından biri müzikti – sonuçta, bazılarımız en sevdiğimiz parçalar arka planda patlarken sadece bir mil veya sayısız tekrarla güç sağlayabilir. Pazartesi günü, Fitness+ aboneleri HIIT, Yoga, Dans, Güç, Koşu Bandı ve Bisiklete binme gibi kategoriler arasında belirli bir sanatçının şarkılarının çalma listelerini içeren antrenmanlar seçebilecekler. Apple’ın zaten bu özelliğin bir parçası olacağını söylediği Lady Gaga’ya ek olarak, Keith Urban, Alicia Keys ve Jennifer Lopez için spot ışıkları bulacaksınız.

Başlangıçta dört antrenman mevcut olacak ve Apple önümüzdeki dört hafta boyunca her Pazartesi dört yeni antrenman (her sanatçıdan bir tane) ekliyor. Seanslar 20 veya 30 dakika uzunluğundadır ve Apple’ın eğitmenleri bu çalma listelerini antrenmanlarına uyacak şekilde küratörlüğünü yaptı. Başında veya sonunda daha yavaş tempolu bir şarkıyla (belki de Fallin’) başlamanız mümkündür. Daha yüksek doruk noktalarına (Empire State Of Mind veya No One gibi) veya dakika başına daha yüksek vuruşlara sahip parçalar orta puanı alabilir.

Diğer Fitness+ antrenmanlarında olduğu gibi, başlamadan önce tam listeyi görmek için antrenman detay sayfasına göz atabilir ve Apple Music’teki şarkıları dinlemek için dokunabilirsiniz. Artist Spotlight’ın da uygulamada kendi özel rafı olacak. Fitness+ kullanmıyorsanız ancak Apple Music’iniz varsa, bu çalma listelerini bulabilir ve spor salonunda geçirdiğiniz zamanın müziklerini yapmak için kullanabilirsiniz.

Tabii ki, Peloton gibi hizmetler zaten benzer bir özellik sunuyor ve daha birçok sanatçı mevcut. Lady Gaga ve Alicia Keys, Peloton’un Britney Spears, Verzuz, Calvin Harris, Bon Jovi, BTS, Bob Marley, Billie Eilish, Billy Joel, Madonna, Megan Thee Stallion, Metallica, Outkast ve daha fazlasını içeren oturumları içeren sanatçı serisi kitaplığında. . Blinks (Blackpink hayranları) benim gibi Koreli pop grubunu orada da bir seçenek olarak görmekten heyecan duydu.

Ancak Apple, yalnızca Müzik uygulamasında çalma listelerini alma seçeneği sunmakla kalmaz, Artist Spotlight antrenmanlarının tümü isteğe bağlıdır ve Peloton’un çoğunluğunun belirli bir zamanda ayarlanması gerekir. Apple’ın sahip olduğu etki miktarı ve bir müzik akışı hizmetine sahip olduğu gerçeği göz önüne alındığında, zamanla Fitness+ gündeminde başka birçok sanatçının ortaya çıktığını göreceğiz.

Ayrıca Pazartesi günü hizmete gelen konuk antrenör Jeannette Jenkins tarafından yönetilen yeni antrenmanlar. Bunları HIIT ve güç kategorilerinde bulacaksınız ve bu seansları özellikle Fitness+ için hazırladığını, böylece aynı hareket setlerini başka hiçbir yerde bulamayacağınızı söyledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Apple’ın Sanatçı Temalı Fitness+ Bu Pazartesi Başlıyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Instagram Alışveriş Yapmak İçin Görsel Arama Üzerinde Çalışıyor

Instagram Alışveriş Yapmak İçin Görsel Arama Üzerinde Çalışıyor: Facebook, platformu genelinde alışveriş özelliklerini iki katına …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör