Microsoft Teams, Windows 11 Görev Çubuğuna Entegre Edildi

blank
Microsoft Teams, Windows 11 Görev Çubuğuna Entegre Edildi

İçerik: Microsoft Teams, Windows 11 Görev Çubuğuna Entegre Edildi

Microsoft Teams, Windows 11 Görev Çubuğuna Entegre Edildi. COVID-19 pandemisi sayesinde çevrimiçi iletişim platformlarının önemi geçen yıl artı arttı. Microsoft, bu süre zarfında Teams iletişim platformunu büyük ölçüde geliştirdi ve Windows 11’de daha da öne çıkacak. Teams, Windows Görev Çubuğuna önceden yüklenecek ve entegre edilecek. Microsoft’un canlı akışında gördüklerimize dayanarak, Ekipler düğmesine tıklamak size yeni bir video veya metin sohbeti başlatmak için düğmelerle birlikte son kişilerinizin ve konuşmalarınızın bir listesini gösterir. Bu son kişiler listesinin altında, tam Microsoft Teams deneyimini başlatmak için bir düğme bulunur.

Sohbetleri veya görüntülü aramaları hızlı bir şekilde başlatmak için bu basitleştirilmiş arayüze sahip olmak, Teams’in Microsoft’un FaceTime ve iMessage sürümünü veya Google’ın şu anda kullanmakta olduğu herhangi bir sohbet aracını hissetmesini sağlar – özellikle bu konuşmaları bilgisayarınızdan bir mobil cihaza kolayca taşıyabildiğiniz için. Ayrıca, Skype’ın er ya da geç tamamen ortadan kalkacağının bir başka işareti. Tabii ki, büyük teknoloji şirketlerinin etrafındaki antitröst endişeleri göz önüne alındığında, Windows kullanıcılarının Slack gibi bir üçüncü taraf seçeneği yüklemek yerine Teams’i kullanmaya başlamasını çok daha kolay hale getirdiği göz önüne alındığında, bu entegrasyonun bazılarınızı şaşırtma olasılığı var.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Microsoft Teams, Windows 11 Görev Çubuğuna Entegre Edildi

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör