Samsung’un İlk Wear OS Galaxy Saati Geliyor Olabilir

blank
Samsung'un İlk Wear OS Galaxy Saati Geliyor Olabilir

İçerik: Samsung’un İlk Wear OS Galaxy Saati Geliyor Olabilir

Samsung’un İlk Wear OS Galaxy Saati Geliyor Olabilir:

Yeniden işlenmiş Wear OS kullanan ilk Samsung akıllı saatini görmek için uzun süre beklemeniz gerekmeyebilir. Verge, OnLeaks ve GizNext’in, Samsung’un bir sonraki fitness odaklı giyilebilir cihazı ve yeni Wear OS’yi kullanacak her türden ilk saati olan Galaxy Watch Active 4 olduğunu söylediklerinin renderlarını yayınladıklarını bildiriyor. Active 2’den radikal bir kopuş gibi görünmüyor (hayır, Active 3 yoktu), ancak “çok dar” çerçevelere sahip olacak ve siyah, yeşil, gümüş ve görünüşte gül içeren daha fazla tonla gelecek. -renkli altın.

Active 4’ün yeni bir 5 nanometre işlemci kullanacağı bildiriliyor, ancak bunun herhangi bir performans veya pil ömrü kazanımı sağlayıp sağlamadığı net değil.

Samsung’un 28 Haziran’daki sanal Mobil Dünya Kongresi etkinliğinde yeni Wear OS ile birlikte Galaxy Watch Active 4’ü tanıtacağı iddia ediliyor. Ürünü ne zaman satın alabileceğiniz belli değil.

Sızıntı doğruysa, gerçek atılım yazılımda olacaktır. Samsung ve Google, yeni bir arayüz, performans iyileştirmeleri ve daha güçlü sağlık özellikleri sözü verdi. Ayrıca, Google’ın her yerde bulunabilmesi ile Samsung’un saf pazar nüfuzunun birleşimi sayesinde daha zengin bir uygulama ekosistemi elde edebilirsiniz. Bu açıdan Active 4, şirketlerin hedefleri için her şeyden çok bir araçtır.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung’un İlk Wear OS Galaxy Saati Geliyor Olabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Samsung, 28 Haziran’da Yeni Wear OS’un Tanıtımını Yapacak

Samsung, 28 Haziran’da Yeni Wear OS’un Tanıtımını Yapacak:Samsung, bu yılki Mobil Dünya Kongresi’ne (şahsen olmasa …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör