Space Jam, Temmuz Ayında Ücretsiz Bir Oyunu Yayınlayacak

blank
Space Jam, Temmuz Ayında Ücretsiz Bir Oyunu Yayınlayacak

İçerik: Space Jam, Temmuz Ayında Ücretsiz Bir Oyunu Yayınlayacak

Space Jam, Temmuz Ayında Ücretsiz Bir Oyunu Yayınlayacak:Space Jam: A New Legacy sadece birkaç hafta uzakta ve uzun zamandır beklenen devam filmi bir video oyunu alıyor. Xbox ve Warner Bros. Pictures, avantaj programının bir parçası olarak 1 Temmuz’da Xbox Game Pass Ultimate’da çıkış yapacak olan Space Jam: A New Legacy – The Game’i duyurdu. 15 Temmuz’da Xbox’taki Microsoft Store’dan indirmek ücretsiz olacak.

Bunun bir Space Jam oyunu olduğu düşünülürse, bunun basketbol oynamakla ilgili olduğunu düşündüğünüz için affedilirsiniz. Bunun yerine, LeBron James, Bugs Bunny ve Lola Bunny’nin Goon Squad ile savaştığı bir dövüş oyunu. Al G. Rhythm adlı sahte bir yapay zeka olan kötü adamın gizli yerini bulmanıza yardımcı olacak Legacy Code parçalarını arayacaksınız. Tune Squad, kötü adamları yenmek için özel bir basketbol da dahil olmak üzere bir dizi hamle kullanabilir.

Aralık ayında James, Xbox ve Bugs Bunny, hayranlarından filme dayalı bir oyun için fikir göndermelerini istedi. Geliştirici Digital Eclipse’deki retro oyun uzmanları, bir kişinin fikrini, başka birinin önerdiği mekaniklerle bir araya getirdi. Oyun, karma animasyon/canlı aksiyon filminin 16 Temmuz’da sinemalarda ve HBO Max’te gösterime girmesinden hemen önce gelecek.

Bu arada Microsoft, Space Jam: A New Legacy ve oyundan ilham alan tasarımlara sahip şık, sınırlı sayıda üç Xbox Kablosuz Kontrol Cihazını tanıttı. Parlak Tune Squad modeli Bugs Bunny’nin en sevdiği renklerden biri olan Carrot Orange’a sahipken, Goon Squad versiyonu siyah ve mor bir sayı. Bu arada Serververse denetleyicisi biraz sunucu şemasına benziyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Space Jam, Temmuz Ayında Ücretsiz Bir Oyunu Yayınlayacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör