Steam Yaz Fırsatları Binlerce Oyunda İndirim Sunuyor

blank
Steam Yaz Fırsatları Binlerce Oyunda İndirim Sunuyor

İçerik: Steam Yaz Fırsatları Binlerce Oyunda İndirim Sunuyor

Steam Yaz Fırsatları Binlerce Oyunda İndirim Sunuyor:

2021 Steam Yaz İndirimi başladı ve 8 Temmuz saat 13:00’e kadar irili ufaklı binlerce PC oyununda anlaşmalar yapabilirsiniz. İndirimli olarak alabileceğiniz oyunlar arasında Halo: The Master Chief Collection, yarı fiyatına 20$ ve Mass Effect Legendary Edition. Pek çok kişinin 2020’nin favori oyunu Hades yüzde 30 düşüşle 17.49 dolara düşerken Horizon Zero Dawn 50 dolardan 30 dolara düştü.

Cyberpunk 2077, Red Dead Redemption 2’de olduğu gibi 40$’dan üçüncü indirim. Sekiro: Shadows Die Twice , Rust , No Man’s Sky ve Forza Horizon 4 şu anda yüzde 50 indirimli. Battletoads remake , Alien: Isolation , Dark Souls III ve A Way Out (7.50) hepsi yüzde 75 düştü. Bu arada Doom Eternal, standart sürüm için 19,79 dolardan yüzde 67 indirimli ve The Outer Worlds, 60 dolarlık normal fiyattan yüzde 60 tasarruf sağlayarak 24 dolara düştü.

Şu anda Mortal Kombat 11’de (15$) yüzde 70 tasarruf edebilirsiniz, Disco Elysium ise yüzde 35 düşüşle 26$’a düştü. NieR Replican, bu yılın başlarında piyasaya sürülen klasik RPG Nier’in yeniden düzenlenmiş hali, 45$’dan yüzde 25 indirimli. Bu arada Battlefield V, Steam’de o oyun için kaydedilen en düşük fiyatla eşleşen 12.50 $’a düştü. Ayrıca Final Fantasy oyunlarında yüzde 60’a, Street Fighter oyunlarında yüzde 80’e ve Resident Evil serisinde yüzde 87’ye kadar tasarruf edebileceksiniz.

Bu indirimler, indirimdeki en iyi bilinen oyunlardan bazıları içindir, ancak şu anda Steam’den ucuza alabileceğiniz pek çok başka oyun var. Her zaman olduğu gibi, başka yerlerde daha iyi fırsatlar olup olmadığını görmek için etrafa bakmaya değer. Ancak birçok PC oyuncusu için biriktirme listeleri çok daha uzun olmak üzere.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Steam Yaz Fırsatları Binlerce Oyunda İndirim Sunuyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Space Jam, Temmuz Ayında Ücretsiz Bir Oyunu Yayınlayacak

Space Jam, Temmuz Ayında Ücretsiz Bir Oyunu Yayınlayacak:Space Jam: A New Legacy sadece birkaç hafta …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör