Xbox Cloud Gaming’in Yeni Nesil Yükseltmesi Başladı

blank
Xbox Cloud Gaming'in Yeni Nesil Yükseltmesi Başladı

İçerik: Xbox Cloud Gaming’in Yeni Nesil Yükseltmesi Başladı

Xbox Cloud Gaming’in Yeni Nesil Yükseltmesi Başladı:

Microsoft liderliği bu ayın başlarında Xbox Cloud Gaming’i daha güçlü Xbox Series X donanımına geçirdiğini söyledi ve şimdi bazı oyunların yükseltme aldığı görülüyor. The Verge tarafından fark edildiği gibi, oyuncular artık Yakuza: Like a Dragon ve Rainbow Six Siege gibi oyunlar için 120 fps ve güncellenmiş grafikler seçeneğine sahipken Dirt 5 gibi diğerleri daha hızlı yükleniyor. Şimdilik Microsoft, değişikliği onaylamaya hazır değil ve yayına veri merkezi yükseltmeleri hakkında yakında haber beklemesini söylüyor.

Şirket, Eylül ayında Xbox One S tabanlı blade sunucularını kullanarak xCloud mobil oyun akış hizmetini Android’de başlattı, ancak E3’e kadar olan süreçte Xbox Serisi donanımına geçeceğini söyledi. Yükleme süreleri, kare hızları ve optimize edilmiş oyunlardaki iyileştirmelerin yanı sıra, değişikliğin daha büyük ekranlı cihazlarda akışı desteklemesi amaçlandı.

Şirketin genel olarak bulut oyunları için büyük planları var. Birkaç gün önce Microsoft, bulut için oyunlar geliştirme çabalarına liderlik etmesi için Portal’ın ortak yaratıcısı Kim Swift’i işe aldı. Microsoft, erken E3 açıklamasının bir parçası olarak, bir oyun akış çubuğu oluşturduğunu da doğruladı. Daha önce Google Stadia ve Amazon Luna gibi şirket, Game Pass’i akıllı TV’lere de almak için çalışıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Xbox Cloud Gaming’in Yeni Nesil Yükseltmesi Başladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör