Call of Duty Yeni Sezonu 28 Haziran’da Geliyor

blank
Call of Duty Yeni Sezonu 28 Haziran'da Geliyor

İçerik: Call of Duty Yeni Sezonu 28 Haziran’da Geliyor

Call of Duty: Mobile “Deep Waters”ın 5. Sezonu 28 Haziran Pazartesi başlıyor ve sevilen karakter Ghost oyuna geri dönüyor.

Ghost önceki sezonlarda ortadan kaybolmuş, bir daha geri dönmeyecek gibi görünse de 5. sezonda sürpriz bir dönüş yapıyor. Yeni sezonda oyuncular, deniz temalı “Sea of ​​Steel”de Ghost’un savaşın gidişatını değiştirmesine yardımcı olacak. Etkinlik. Oyunun 5. Sezonu, üç yeni harita, yeni karakterler, birçok şanslı çekiliş, yeni silah şablonları, 50 seviyeli savaş geçişi ve çok daha fazlasıyla önümüzdeki hafta Android ve iOS indirmesi için mevcut olacak.

Call of Duty: Mobile gemisi tüm hızıyla devam ederken yeni sezonla birlikte gelecek içerik ve güncellemeler şu şekilde:

Üç Yeni Harita
Suldal Limanı:
Oyuncular, gemi sandıkları, dar sokaklar ve yakın iç mekanlara sahip bu orta büyüklükteki taktik haritada deniz kenarında savaşmanın tadını çıkaracaklar. Harita 5v5 ve 10v10 oyun modlarında oynanabilecek.

Tersane: Bol dikey yapısıyla farklı bir oyun deneyimi sunan bu küçük simetrik haritada oyuncuları Thames Nehri üzerinde bir tersane bekliyor. Oyuncular, ister içeride ister dışarıda, diledikleri gibi birbirleriyle yüzleşebilecekler. Bu harita silahlı çatışma modunda da oynanabilir.

Aniyah Raid: Oyuncular, askeri malzeme ve koğuşlarla çevrili bir ortamın üzerinde görünen bombalanmış bir sarayı keşfetme şansına sahip olacaklar. Lüks saray içinde veya açık alanlarda karşılaşmalar için uygun olan harita, 10’a 10 ve Undead’in Saldırısı modlarında oynanabilir.

Sezonluk Etkinlik – CODM, bu yeni süre sınırlı “Sea of ​​Steel” etkinliğinde tüm oyuncuları şiddetli deniz savaşları için güverteye çağırıyor! Bu etkinlikte oyuncular Ghosts veya Federation ekiplerine katılacak, düşmanlarını bombalayarak bölgeleri ele geçirmeye çalışacak ve çeşitli günlük görevleri tamamlayarak ödüller kazanacaklar. Etkinlik sonunda haritada en çok puanı toplayan taraf oyunu kazanacak ve oyuna “The Stripe” M16 tüfek ve “The Standard Issue” gibi yedi farklı silah ve şablon ekleniyor. MW11 tabanca.

Dünya Şampiyonası 2021 – Şampiyona Aşama 1’in son günlerine girerken, Aşama 2 1 Temmuz’da başlayacak. Aşama 2’ye hak kazanan oyuncular, bölgelerindeki en iyi 30 takım arasında yer almak için Dereceli Çok Oyunculu’da 256 maçta mücadele edecek. 3. Aşama Bölgesel Elemeler herkese açık olacaktır.

5 1 Puan
Konu Puanı

Teknoloji.news: Call of Duty Yeni Sezonu 28 Haziran’da Geliyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör