Realme GT 5G Master Edition Yakında Çıkabilir

blank
Realme GT 5G Master Edition Yakında Çıkabilir

İçerik: Realme GT 5G Master Edition Yakında Çıkabilir

Realme GT 5G Master Edition Yakında Çıkabilir:

Realme GT 5G Master Edition, yakın zamanda bir 3C ve TENAA listesinde görülen gizemli Realme telefonu olabilir. Telefon RMX3366 model numarasıyla geliyor ve daha önce Realme X9 Pro olduğuna inanılıyordu, ancak Çin’den gelen son sızıntılar bunun Realme GT 5G Master Edition olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, uç özelliklerin orijinal Realme GT 5G’den ne kadar farklı olduğunu göz önünde bulundurarak, bu yaklaşan telefonun hala Realme X9 Pro olabileceğine dair bazı tartışmalar var.

Realme Başkan Yardımcısı Xu Qi Chase, adını veya herhangi bir ayrıntıyı paylaşmadan Weibo’da yeni bir akıllı telefonun görüntüsünü yayınladı. Görüntü, telefonun Fukasawa ile işbirliği içinde tasarlandığını öne süren Japon tasarımcı Naoto Fukasawa’yı içeriyordu. Daha yakın zamanda, bilinen Çinli tipster Digital Chat Station (tercüme edildi), söz konusu telefonun Realme GT 5G Master Edition olduğunu paylaştı.

Ancak görüntüdeki telefon, merkezi olarak konumlandırılmış dikey bir arka kamera modülüne ve iki veya üç renge sahip. Kamera modülünü içeren arka panel tasarımı, Realme GT 5G’nin göründüğünden tamamen farklı. Realme daha önce birkaç telefon için Master Edition varyantlarını piyasaya sürdü ve bunlar genellikle orijinal modelin özelliklerini koruyarak estetik değişikliklerle geliyor. Bu sefer, işler biraz daha kafa karıştırıcı görünüyor. Şirket, Fukasawa ile bir kez daha çalıştığını belirtmek için daha eski bir imaj paylaşmış olabilir.

Ayrıca, Arsenal (tercüme edilmiş) takma adlı başka bir bahşişçi, bir 3C ve TENAA listesinde RMX3366 model numarasıyla görülen gizemli Realme telefonunun aslında Realme GT 5G Master Edition olduğunu ve daha önce inanıldığı gibi Realme X9 Pro olmadığını paylaştı.

Eğer bu doğruysa Realme GT 5G Master Edition, Realme GT 5G ile karşılaştırıldığında çok farklı özelliklere sahip olacak. Kavisli kenarlara ve delik tasarımına sahip 6.55 inç AMOLED full HD+ ekranla gelebilir. 32 megapiksel Sony IMX616 selfie kamerasına sahip olabilir. Arka tarafta, telefon 50 megapiksel Sony IMX766 birincil sensör, süper geniş lensli 16 megapiksel Sony IMX481 sensör ve 2 megapiksel siyah beyaz sensör ile gelebilir. Realme GT 5G Master Edition, muhtemelen Snapdragon 870 SoC tarafından desteklenecek ve 256 GB’a kadar depolama ile 12 GB’a kadar RAM ile gelecek.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Realme GT 5G Master Edition Yakında Çıkabilir

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

90Hz AMOLED Ekranlı Samsung Galaxy M32 Tanıtıldı

Samsung Galaxy M32 Pazartesi günü piyasaya sürüldü. Yeni Samsung telefon 90Hz AMOLED ekranla geliyor ve …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör