Telegram Görüntülü Grup Arama Özelliğini Yayınladı

blank
Telegram Görüntülü Grup Arama Özelliğini Yayınladı

İçerik: Telegram Görüntülü Grup Arama Özelliğini Yayınladı

Telegram Görüntülü Grup Arama Özelliğini Yayınladı:

Grup görüntülü görüşmesinin Telegram’a gelmesi için uzun bekleyiş sona erdi. Telegram’ın iOS, Android ve masaüstü uygulamalarının en son sürümüyle kullanıcılar grup sesli sohbetlerini video konferans görüşmelerine dönüştürebilir. Yeni katılımcılar aramaya katılırken bile önde ve ortada kalmaları için birinin video beslemesini ekranınıza sabitleme seçeneğiniz vardır. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bir sunum yapmanız veya bir şeyler göstermek istiyorsanız ekranınızı paylaşabilirsiniz. Burada hem kamera beslemenizi hem de ekranınızı aynı anda paylaşma seçeneğiniz var.

Bugünkü sürümle birlikte, grup görüntülü aramaları sesli sohbete katılan ilk 30 kişiyle sınırlıdır, ancak Telegram’ın sesli sohbetleri canlı etkinlikleri ve diğer yeni özellikleri destekleyecek şekilde genişlettiği için “yakında” artacağını söylediği bir sayıdır. Telefonunuzda, tabletlerde ve bilgisayarlarda grup görüntülü görüşmelerine katılabilirsiniz. Bu ikinci cihazlarda, Telegram, meydana gelen her şeyi daha iyi görmenizi sağlamak için sundukları ek ekran alanından yararlanacaktır. Özellikle tabletlerde, hem video katılımcıları ızgarası hem de görüşmedeki herkesin bir listesini içeren bölünmüş ekran görünümü görmek için bir yan paneli açabilirsiniz.

Telegram’ın grup görüntülü görüşmelerini rakiplerinin çoğundan daha geç eklediğini saymazsak, özelliğin mesajlaşma uygulamasına gelmesi uzun zaman aldı. Nisan 2020’de Telegram, aynı yıl daha sonra grup görüntülü görüşme ekleyeceğini söyledi. 2020’nin sonu bir yayın olmadan geldi ve gitti. Ardından, konuyla ilgili ilk açıklamasından neredeyse tam bir yıl sonra, Telegram CEO’su Pavel Durov, şirketin aracı Mayıs ayında yayınlayacağını söyledi. Açıkçası, Telegram da bu son tarihi kaçırdı, ancak artık grup görüntülü görüşmesi sonunda uygulamada, birçok Telegram kullanıcısının eklemeyi takdir edeceğini hayal etmelisiniz.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Telegram Görüntülü Grup Arama Özelliğini Yayınladı

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör