6 Temmuz’da Cyberpunk 2077’nin Geri Ödeme Politikası Bitiyor

blank
6 Temmuz'da Cyberpunk 2077'nin Geri Ödeme Politikası Bitiyor

İçerik: 6 Temmuz’da Cyberpunk 2077’nin Geri Ödeme Politikası Bitiyor

6 Temmuz’da Cyberpunk 2077’nin Geri Ödeme Politikası Bitiyor:

Cyberpunk 2077 oyuncularına, Microsoft mağazasından gelen talep üzerine oyunun dijital versiyonu için tam para iadesi teklif ediliyordu. Ancak Cyberpunk 2077 iadeleri yakında şirketin standart iade politikasına tabi olacak. Microsoft, Xbox destek sayfasında, 6 Temmuz’dan itibaren oyunu Microsoft Store’dan satın alan oyuncuların standart dijital oyun geri ödeme politikasını uygulamak zorunda kalacağını ve Microsoft’un geri ödemenin yapılıp yapılmayacağına karar vereceğini belirten bir güncelleme paylaştı.

Geçen yıl Aralık ayında Cyberpunk 2077 PlayStation, Xbox, PC ve Stadia’da piyasaya çıktığında, oyunun dijital sürümünü bazı satıcılardan satın alan oyunculara istek üzerine tam para iadesi teklif edildi. Microsoft, talep üzerine tam geri ödeme sunan şirketler arasındaydı ve o sırada, bu genişletilmiş geri ödeme politikasının bir sonraki duyuruya kadar geçerli olacağını söylemişti. Şimdi, Xbox destek sayfasındaki bir güncelleme aracılığıyla Microsoft, Cyberpunk 2077’nin 6 Temmuz’dan itibaren şirketin standart dijital oyun iade politikasına geri döneceğini paylaştı.

Microsoft, standart dijital oyun geri ödeme politikası kapsamında, tüm dijital oyun ürünü satın alma işlemlerini nihai olarak kabul eder. Bir müşteri geri ödeme talebinde bulunduğunda, şirket satın alma tarihi, ürünün kullanımı ve daha fazlası gibi çeşitli faktörleri göz önünde bulundurur ve ardından geri ödeme yapıp yapmamaya karar verir. Cyberpunk 2077, buggy performansı ve aksaklıkları nedeniyle bu politikadan muaf tutuldu ve Microsoft, isteyen herkese geri ödeme teklif ediyordu. Microsoft, geliştirici CD Projekt Red’in deneyimi iyileştirmek için oyunda birkaç güncelleme yaptığını göz önünde bulundurarak standart politikasını Cyberpunk 2077 için geçerli hale getirdi.

Microsoft’tan yapılan duyuru, Sony’nin oyunu yaklaşık altı ay liste dışı kaldıktan sonra PlayStation Store’a geri getirmesinden kısa bir süre sonra geldi. Ancak CD Projekt Red, oyunun PlayStation 4 versiyonunda hala bazı performans sorunları olabileceğini söyleyerek, PlayStation 4 Pro ve PlayStation 5 sürümlerinin en iyi deneyimi sağlayacağını da sözlerine ekledi.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: 6 Temmuz’da Cyberpunk 2077’nin Geri Ödeme Politikası Bitiyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör