Artık Tweetlerinizi Instagram Hikayelerde Paylaşabilirsiniz

blank
Artık Tweetlerinizi Instagram Hikayelerde Paylaşabilirsiniz

İçerik: Artık Tweetlerinizi Instagram Hikayelerde Paylaşabilirsiniz

Artık Tweetlerinizi Instagram Hikayelerde Paylaşabilirsiniz:

iOS için Twitter artık tweet’lerinizi doğrudan Instagram Stories’de paylaşmanıza olanak tanıyor. Başlangıçta geçen yıl bir pilot uygulamanın parçası olan yeni deneyim, Facebook’un Instagram’ında düzenli olarak tweet paylaşan kişilere yardımcı olmayı amaçlıyor. Şimdiye kadar kullanıcılar, ekran görüntülerini doğal olarak yakalayarak Instagram’da veya diğer sosyal platformlarda tweet paylaşabiliyordu. Güncelleme, özellikle iOS kullanıcıları ile sınırlıdır, çünkü Twitter’ın Android sürümü henüz insanların Instagram Hikayelerinde tweet paylaşmasına izin vermemektedir.

Güncellemeden yararlanabilir ve en sevdiğiniz tweet’lerden birini, o tweet’teki paylaşım simgesine dokunarak ve paylaşım sayfasından Instagram simgesini seçerek Instagram Stories’de paylaşabilirsiniz. Instagram uygulamanızda yeni bir Hikaye taslağı oluşturulacak.

Tweet’inizle bir Hikaye taslağı oluşturulduktan sonra, tweet’i ihtiyacınıza göre yerleştirebilir veya Instagram Stories’de paylaşmadan önce tweet’inize çıkartma veya el yazısı not gibi öğeler ekleyebilirsiniz. Ayrıca, paylaşmak istediğiniz tweet ile Instagram Hikayesini doğrudan Instagram’daki takipçilerinizden veya gruplarınızdan birine gönderebilirsiniz.

Şu anda Instagram Stories’de paylaşılan tweet’lerin, kullanıcıların Twitter’da görüntülemek için onlara dokunmasına izin vermediğini belirtmek önemlidir. Bu, Instagram’daki kullanıcıların, varsa tweetlerin içeriğini anlayamayabileceği anlamına gelir.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Artık Tweetlerinizi Instagram Hikayelerde Paylaşabilirsiniz

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Telegram Grup Görüntülü Arama Özelliğini Sunuyor

Telegram Grup Görüntülü Arama Özelliğini Sunuyor: Grup görüntülü görüşmesinin Telegram’a gelmesi için uzun bekleyiş sona …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör