Instagram, Masaüstünüzden Fotoğraf Göndermeyi Test Ediyor

blank
Instagram, Masaüstünüzden Fotoğraf Göndermeyi Test Ediyor

İçerik: Instagram, Masaüstünüzden Fotoğraf Göndermeyi Test Ediyor

Instagram, Masaüstünüzden Fotoğraf Göndermeyi Test Ediyor:

Instagram, ilk kez fotoğraf paylaşım uygulamasının uygulamasının dışından gönderi yapılmasına izin verdiğinde, kullanıcılara masaüstü tarayıcılarından yayınlarına gönderi gönderme yeteneği vermeyi test ediyor.

Şirket, testi Engadget’a doğruladı. Bir sözcü, “Pek çok kişinin bilgisayarlarından Instagram’a eriştiğini biliyoruz” dedi. “Bu deneyimi geliştirmek için, şimdi masaüstü tarayıcılarıyla Instagram’da bir Akış gönderisi oluşturma yeteneğini test ediyoruz.”

Masaüstü gönderileri daha önce popüler uygulamaları tersine çeviren Alessandro Paluzzi tarafından fark edilmişti. Ancak o sırada Paluzzi, bunun yalnızca dahili bir test gibi göründüğünü kaydetti. Birden fazla kullanıcının tarayıcılarından etkinleştirilen yeni özelliği görmesiyle bu durum artık değişiyor.

Uygulamanın dışından gelen gönderiler arasında önemli bir fark yok gibi görünüyor. Engadget, masaüstü tarayıcılardan gönderilen resimlere birden fazla fotoğraf yüklemenin, düzenlemenin ve filtreler uygulamanın hala mümkün olduğunu onayladı. Önceden, bilgisayarlarından gönderi göndermek isteyen kullanıcılar, kullanıcı aracısı ayarlarını değiştirmek veya dış uygulamalara geçmek gibi geçici çözümler buluyordu.

Değişiklik önemli ve Instagram’ın web sitesini uygulama kadar işlevsel hale getirme yolunda büyük bir adım olacak. Aynı zamanda Instagram’ın Facebook’a daha da çok benzediğinin bir başka işareti. Bu haftanın başlarında şirket, takip ettikleri hesaplardan gelen içeriklerden önce kullanıcıların yayınlarına “önerilen gönderiler” ekleyecek başka bir değişikliği test ettiğini doğruladı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Instagram, Masaüstünüzden Fotoğraf Göndermeyi Test Ediyor

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Telegram Görüntülü Grup Arama Özelliğini Yayınladı

Telegram Görüntülü Grup Arama Özelliğini Yayınladı: Grup görüntülü görüşmesinin Telegram’a gelmesi için uzun bekleyiş sona …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör