The Sims 4, Bir Müzik Festivaline Ev Sahipliği Yapacak

blank
The Sims 4, Bir Müzik Festivaline Ev Sahipliği Yapacak

İçerik: The Sims 4, Bir Müzik Festivaline Ev Sahipliği Yapacak

The Sims 4, Bir Müzik Festivaline Ev Sahipliği Yapacak:29 Haziran’dan itibaren EA, Sims 4’ün içinde pop yıldızı Bebe Rexha, indie grup Glass Animals’ın bir parçası ve şarkıcı-söz yazarı Joy Oladokun’un yer alacağı bir müzik festivaline ev sahipliği yapacak. Sims Sessions, Sims 4 oyuncularının sanal bir festival alanını keşfetmesine, sanal ürünler satın almasına ve elbette bazı güzel melodileri dinlemesine olanak sağlayacak.

Video oyunlarındaki sanal konserler yeni bir şey değil. Epic Games’in Fortnite’ta Travis Scott ve Diplo’nun yer aldığı şovlar düzenlediğini gördük. Lil Nas X, Roblox’un içinde de sahne aldı. Ancak Sims Sessions’ı farklı kılan şey, bazı sanatçıların şarkılarını Sims’in yaratıcısı Will Wright’ın 1996’da icat ettiği saçma sapan dil olan Simlish’te söylemesidir.

Simlish’te bir şarkı dinleme düşüncesiyle dalga geçmeden önce, bunun EA’nın bir süredir yaptığı bir şey olduğunu bilin. 2004 yılından bu yana şirket, şarkılarını kurgusal dilde kaydetmek için Carly Rae Jepsen ve Japanese Breakfast gibi yaklaşık 500 sanatçıyla çalıştığını belirtiyor. Simlish o kadar popüler ki, hayranların dil bilgilerini gösterebilecekleri TikTok’ta eşlik eden bir karaoke etkinliği olacaklar. Festivale katılmak için tek ihtiyacınız olan Sims 4’ün bir kopyası ve onu alıp Simlish’te şarkı söylemek için 7 Temmuz’a kadar vaktiniz olacak.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: The Sims 4, Bir Müzik Festivaline Ev Sahipliği Yapacak

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı

Cyberpunk 2077’nin PS5 Ve Xbox Series X/S Sürümleri Çıktı. Cyberpunk 2077’nin uzun zamandır beklenen PlayStation …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör