Fransız Lüksünün Yeni Sedanı DS9 Eylül’de Türkiye Yollarında

blank
Fransız Lüksünün Yeni Sedanı DS9 Eylül'de Türkiye Yollarında

İçerik: Fransız Lüksünün Yeni Sedanı DS9 Eylül’de Türkiye Yollarında

Fransız Lüksünün Yeni Sedanı DS9 Eylül’de Türkiye Yollarında:

Fransız lüks bilgi birikimini otomotiv sektörüne uyarlamayı hedefleyen DS Automobiles, şık sedan modeli DS 9’u Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Eylül ayında Türkiye yollarına çıkacak olan DS 9, özellikleriyle geniş sedan segmentine yepyeni bir soluk getiriyor. DS Automobiles’e özel tasarım detaylarının öne çıktığı model, benzersiz bir dingil mesafesi sunarken, göz alıcı tasarımı, iç mekandaki üst düzey konfor özellikleri ve yeni nesil teknolojileriyle dikkat çekiyor.

Fransız lüks bilgi birikimini otomotiv dünyasına yansıtan DS Automobiles’in zarif sedan modeli Eylül ayında Türkiye yollarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Her detayıyla fark yaratan bir büyük sedan olan DS 9, markanın karakterini yansıtan tasarımı, üst düzey konfor sunan iç mekan özellikleri ve sahip olduğu teknolojilerle dikkat çekiyor. DS 9’un ön kısmı, DS Automobiles’in güncel tasarım dilini korurken, motor kaputu üzerinde yer alan DS Sword, ilk bakışta öne çıkan tasarım özellikleri arasında yer alıyor. Dış cephedeki Clous de Paris işlemeleri, DS Fenerleri ve gizli kapı kolları gibi sıra dışı tasarım detayları, DS 9’un kendisini rakiplerinden ayırt etmesini kolaylaştırıyor.

Eğimli fastback tavan çizgisi, DS 9’a olağanüstü bir karakter verirken, bu tasarım modele aerodinamik bir görünüm de kazandırıyor. DS 9, boyutlarıyla da hem sürücüye hem de yolculara iç mekanda benzersiz bir konfor alanı sunuyor. 9 metre uzunluğa, 4,93 metre genişliğe ve 1,93 metre yüksekliğe sahip olan DS9 sınıfında nadir görülen 1,46,metrelik dingil mesafesi ile arka yolcular için geniş bir alan sağlıyor. Modelin bu boyutları aynı zamanda daha dinamik ve zarif bir tasarıma da olanak tanıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Fransız Lüksünün Yeni Sedanı DS9 Eylül’de Türkiye Yollarında

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek

Hidrojen Yakıtlı Off-Road Yarışı ‘Extreme H’ 2024’te Düzenlenecek. Extreme E’nin kardeş şampiyonasının 2024’te başlaması bekleniyor. …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör