Reddit Büyük Erişim Kesintisinden Kurtuldu

blank
Reddit Büyük Erişim Kesintisinden Kurtuldu

İçerik: Reddit Büyük Erişim Kesintisinden Kurtuldu

Reddit Büyük Erişim Kesintisinden Kurtuldu:

Reddit Perşembe günü pek çok kişi için kapalıydı, ancak şirket bir düzeltme uyguladı ve site normal çalışıyor gibi görünüyor. Kesinti devam ederken, Reddit’in 503 hata koduyla bir hata ekranı göstermeden önce bir sayfayı yüklemeyi denemesi düzenli olarak biraz zaman alırdı.

Reddit, durum sayfasında ilk olarak Perşembe günü saat 17:04 ET’de “yüksek düzeyde API hataları” bildirdi, ancak Downdetector kısa bir süre sonra kullanıcı sorun raporlarında büyük bir artış gösterdi. (Zirvede, raporlar 40.000’i aştı.) Reddit, 18:51 ET’de bir düzeltmenin uygulandığını ve 19:18 ET’de Reddit, düzeltmenin yerinde olduğunu söyledi.

Kesinti sırasında şirket, kullanıcılara “Teknik Kişiler ekibinin” sorunlar üzerinde çalıştığına dair güvence vermek için Twitter’a gitti. Ve şöyle dedi “

Bazılarınız Reddit’e erişim sorunları yaşıyor gibi görünüyor – korkmayın, Teknik Personel ekibimiz bunun üzerinde çalışıyor! Elçiye zeval olmaz. Sosyal medya Yöneticisi”.

Bu Reddit’in son zamanlardaki ilk kesintisi değil – site Mayıs ayında neredeyse bir saatliğine çöktü. Ve Reddit, Haziran ayında Amazon, Twitch gibi siteleri de etkileyen büyük küresel web kesintisi tarafından kaldırıldı. Bu kesinti, Fastly içerik dağıtım ağındaki sorunlardan kaynaklandı.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Reddit Büyük Erişim Kesintisinden Kurtuldu

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor

Meta, VR Platformunun On Kat Büyüdüğünü Söylüyor. Facebook, Oculus platformu aracılığıyla sanal gerçekliği tamamen benimsemek …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör