Samsung Galaxy Buds 2 Dört Farklı Renk Seçeneği İle Gelecek

blank
Samsung Galaxy Buds 2 Dört Farklı Renk Seçeneği İle Gelecek

İçerik: Samsung Galaxy Buds 2 Dört Farklı Renk Seçeneği İle Gelecek

Samsung Galaxy Buds 2 Dört Farklı Renk Seçeneği İle Gelecek:

Gadget sitesi 91Mobiles tarafından elde edilen Galaxy Buds 2’nin sızdırılmış görüntüleri, Samsung’un kulakiçi kulaklıklarının bir sonraki yinelemesinin Google’ın Pixel Buds’ına oldukça benzeyeceğini gösteriyor. FCC’ye Mayıs ayında yapılan bir dosyalama, kulakiçi kulaklıkların yuvarlak kenarlı beyaz bir kutuda geldiğini gösterdi.

Yeni görüntüler, tomurcukların dört farklı renkte geleceğine dair önceki raporları doğruluyor: siyah, yeşil, mor ve beyaz. Yeni görüntülerdeki kasalar, her birinin beyaz bir dış renge sahip olacağını, iç rengin ise tomurcuklarla eşleşeceğini gösteriyor. Fiyat da dahil olmak üzere henüz çok fazla ayrıntı mevcut değil, ancak yeni görüntüler Galaxy Buds’ın gelişmiş gürültü azaltma için iki mikrofona sahip olacağını ve kulak içi tasarımlarının Galaxy Buds Pro’ya çok benzeyen silikon uçları içereceğini gösteriyor. . 91Mobiles’e göre, Galaxy Buds 2’nin aktif gürültü engelleme özelliği olması beklenmiyor, ancak aktif gürültü azaltma özelliğine sahip olacak.

FCC dosyası, Buds 2’yi 500 mAh pil içeren bir şarj kutusuyla gösterdi ve her kulaklığın 60 mAh pili olacak. 91Mobiles, Samsung’un 28 Haziran’da başlayacak olan Mobil Dünya Kongresi’nde Galaxy Buds 2’yi tanıtabileceğini, ancak Samsung’un yeni Galaxy Z cihazlarını piyasaya süreceği Ağustos ayında tomurcukların ortaya çıkma olasılığını da saklıyor.

0 0 Puanlar
Konu Puanı

Teknoloji.news: Samsung Galaxy Buds 2 Dört Farklı Renk Seçeneği İle Gelecek

Hakkında Taylan Özgür İnal

blank

Tekrar kontrol edin

blank

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı

Intel, 2021’de Rekor Satış Rakamlarına Ulaştı: Intel Çarşamba günü, 2021’in benzeri görülmemiş talep ve tedarik …

guest
0 Yorum
Satır içi geri bildirimler
Bütün yorumları gör